RENGINYS ATŠAUKTAS-Akropolio kino naktis kviečia praleisti romantiškai Valentino savaitgalio pradžią kine

Portalas „Buvau kine“ ir kino teatrų tinklas „Forum Cinemas“ vėlyvą vasario 12-osios vakarą nuo 22:00 val. kviečia pradėti šv. Valentino dienos laukimą. Kad jis neprailgtų, visi gerų filmų gerbėjai bus laukiami Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos centruose „Akropolis“ įsikūrusiuose kino teatruose. Žiūrovų lauks romantiškų nuotykių ir adrenalino kupina „Akropolio kino naktis“.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį kino centrų duris atversiantys „Forum Cinemas“ kvies prisiminti ne tik kine jau neberodomus, tačiau labai gerus filmus. Artėjant romantiškiausiai metų nakčiai žiūrovai (ir žiūrovės) turės galimybę net savaite anksčiau už visus pamatyti premjerinį filmą „Klausyk širdies“ (The Choice), sukurtą pagal romantinių romanų autoriaus Nicholaso Sparkso knygą.

Romantišką nuotaiką palaikys ir šildys Jasono Sudeikio ir Brie Larson duetas filme „Dėl visko kaltas seksas“ (Sleeping With Other People), o kiek ekstremalesnių meilės vaizdų ištroškę žiūrovai galės mėgautis filmu „Meilė“ (Love). Humoro dozę salėse palaikys lietuvių vyrų kvartetas juostoje „Tarp mūsų, berniukų…“, moteriškos šėlionės komedijoje „Sesutės“ (Sisters) ir dviejų tėčių sankirta filme „Tėtukas namie“ (Daddy‘s Home).

Kiek aštresnių pojūčių ir adrenalino pasiilgę kino mėgėjai galės rinktis ir iš kitų žanrų filmų. Stiprų veiksmo užtaisą susprogdins agentas Džeimsas Bondas filme „007: Spectre“ (SPECTRE), kovoti tarp žvaigždžių kvies jau du milijardus dolerių visame pasaulyje uždirbę „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (Star Wars: The Force Awakens), o šiurpuliukų mėgėjams bus siūloma paklaidžioti po „Demonų mišką“ (The Forest).

Kraują kaitinančių kūrinių mėgėjai galės pasimėgauti labai rimtais ekstremaliais triukais pripildytu ir prakaituoti nuo aukšto adrenalino kiekio kraujyje skatinančiu filmu „Lūžio taškas“ (Point Break). Quentino Tarantino gerbėjai taip pat nebus nuskriausti, nes jie galės išvysti naujausią režisieriaus filmą „Grėsmingasis aštuonetas“ (The Hateful Eight). Rinktis tikrai bus iš ko, o tikslus filmų repertuaras su visais laikais bus paskelbtas jau netrukus.

Bilietus galite pirkti čia:

SVARBI INFORMACIJA:

Šio renginio amžiaus cenzas – N-18!

Bilieto kaina: 10 € (jokios nuolaidos negalioja).

Bilietas galioja visai kino nakčiai ir į visus kino filmus.

Ant bilieto vietos nenurodytos, tad kas pirmesnis – tas gudresnis.

Svetimi gėrimai ir maistas bus išprašyti – rekomenduojame prekę vietinę (pirktą kino bare).

Neblaivūs asmenys į kino salę nebus įleidžiami.

Bilietą saugokite viso renginio metu, patikros štampo nenuplaukite. Asmenys, turintys pažymėtą bilietą, bet be patikros štampo į salę nebus įleidžiami.

Kontrolieriui turi būti pateiktas popierinis, atspausdintas bilietas.

Linkime gerų ir ilgiausių įspūdžių!

 

 

BuvauKine.LT komanda su malonumu pristato kiekvieną būsimos kino nakties juostą ir sudaro asmeninį filmų topą, kurių nedera praleisti.

the-choice
Kadras iš filmo „Klausyk širdies“

„Klausyk širdies“ (angl. „The Choice“) romantinė drama.

Vilnius: 23:00 (1 SALĖ), 03:20 (2 SALĖ)
Kaunas:  23:00 (1 SALĖ), 03:20 (2 SALĖ)
Klaipėda: 22:40 (4 SALĖ), 01:40 (1 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Kadras iš filmo „Dėl visko kaltas seksas“

„Dėl visko kaltas seksas“ (angl. „Sleeping With Other People“)– komedija

.„„Dėl visko kaltas seksas“ į kinus vilioja skambiu pavadinimu, po nešvankia potekste turinčiu ir labai gilią prasmę. Į savo gyvenimus žvilgtelti priverčianti romantinė komedija yra tikras deimančiukas, kuris šiais metais žiba ryškiausiai. Gudrus, šmaikštus ir net labai nešvankus scenarijus sugeba gerai atskleisti veikėjus ir jų išgyvenimus, o prie to prisideda ir patys aktoriai. Tai tikrai dėmesio vertas filmas, kuris suteiks gerą nuotaiką, bet tuo pačiu privers ilgėtis tyrų santykių. Geras humoro užtaisas privers ne kartą kvatoti kėdėje, bet kartu leis ir permąstyti savo poelgius, prioritetus ir tam tikrų žmonių svarbą gyvenime. Tai filmas, kurį žiūrėti malonu, o po peržiūros išlieka geras jausmas, todėl gailėtis praleistos 1,5 valandos tikrai nereikės..“ – Vainius Eiva

Vilnius: 22:10 (5 SALĖ), 01:45 (6 SALĖ)
Kaunas: 22:10 (5 SALĖ), 01:45 (6 SALĖ)
Klaipėda: 00:45 (6 SALĖ), 03:00 (5 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Meilė“

„Meilė“ (angl. „Love“) – romantinė drama.

„Tai drąsi ir provokuojanti, daug nuogo kūno ir daug tikrų sekso scenų rodanti mozaika, pasakojanti apie stiprų ir save patį naikinantį dviejų žmonių ryšį – gaivališką, nevaldomą aistrą, kai negali vienas be kito, tačiau buvimas kartu yra žalingas tiek vienam tiek kitam. Gaila tik, kad vis tik ilgos ir ištęstos erotinės scenos nustelbia pagrindinę šios juostos mintį, o už jų slypinti istorija yra šiek tiek per silpna, kad išvežtų visą filmo krūvį ir galėtų apsiginti nuo kritikos, matančios tik erotinę filmo pusę.“ – Viktė Džiaugytė

Vilnius: 22:20 (6 SALĖ), 00:55 (3 SALĖ)
Kaunas: 22:20 (6 SALĖ), 02:40 (5 SALĖ)
Klaipėda: 22:00 (6 SALĖ), 00:10 (5 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Tarp mūsų, berniukų…“

„Tarp mūsų, berniukų…“– komedija.

„Tai išties džiuginantis, nacionalinis komedijinio žanro produktas, kuriam drąsiai galima skirti geriausios lietuviškos komedijos titulą. Filmas sugeba prajuokinti bei dėl kokybiškai pritaikytų juokelių pagal mūsų žmonių mentalitetą, tikrų vyriškų pasikalbėjimų ir šaunaus pagrindinių aktorių ketvertuko pasirodymo suteikia galimybę patirti didelį malonumą peržiūros metu. Viską vainikuoja kokybiškai atliktas filmo prodiuserių darbas adaptuojant puikų genialios rusų satyrinės komedijos scenarijų..“ – Dario V.

Vilnius: 23:10 (2 SALĖ), 02:00 (8 SALĖ), 04:05 (6 SALĖ)
Kaunas: 23:10 (2 SALĖ), 04:05 (6 SALĖ)
Klaipėda: 22:10 (5 SALĖ), 04:10 (4 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Sesutės“

„Sesutės“ (angl. „Sisters“) – komedija.

„Tai, nepaisant pabaigos, yra ne Kalėdinė, bet gal visgi kiek kalėdiška komedija todėl, kad vis tiek kalbama apie šeimą, jos ryšį, vienų atsakomybę kitiems ir, galiausiai, susitaikymą. Liūdna žiūrint nebus, daugiau humoro veikia negu neveikia, aktoriai daugumoje yra kompetentingi, nufilmuota labai patenkinamai, tad ko daugiau norėt? Tik filmo apie milžiniškus robotus, kuriame nesigilintume į žmogiškas dramas, bet to per daug reikalauti ir iš „Sesučių”, ir iš Holivudo..” – Martynas Klimas

Vilnius: 01:35 (7 SALĖ), 03:55 (3 SALĖ)
Kaunas: 01:35 (7 SALĖ), 03:55 (3 SALĖ)
Klaipėda: 03:30 (3 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Kadras iš filmo „Tėtukas namie“

„Tėtukas namie“ (angl. „Daddy‘s Home“) – komedija.

„„Tėtukas namie“ ir vėl sugrąžina Willo Ferrello ir Marko Wahlbergo duetą į didžiuosius ekranus. Stebėti šių dviejų aktorių susirėmimą yra tikra šventė, kurios metu sėdėti kino salės kėdėje ir kvatoti susiėmus už pilvo bus galima tikrai ne vieną kartą. Ir nors pasitaiko ne viena tipinė ar klišinė scena, filmas sukelia daug teigiamų emocijų, kurios išėjus iš salės pasilaiko bent kelias valandas. Tai lengvas filmas vakarui, kuris tikrai neįpareigos, bet ir tikrai nenuvils.“ – Vainius Eiva.

Vilnius: 00:45 (4 SALĖ), 04:15 (7 SALĖ)
Kaunas: 00:45 (4 SALĖ), 04:15 (7 SALĖ)
Klaipėda: 04:20 (2 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Kadras iš filmo „007: Spectre“

„007: Spectre“ (angl. „SPECTRE“) – veiksmo, trileris.

„Tai solidžiai atrodantis Džeimso Bondo nuotykių tęsinys, glaudžiai susijęs su pirmais dvejais filmais, kuriuose savo talentą demonstravo Danielis Craigas brutaliai pateikto legendinio agento 007 kailyje. Filmas stiprus savo režisūra, geru ir įdomiai vystomu pasakojimu, kokybišku veiksmu, įdomiais personažais ir, kas svarbiausia, vėl į nostalgiją apeliuojančiu pavidalu, kuris ne ką mažiau sujaudina nei 2012 metais šviesą išvydęs jubiliejinis Bondo filmas.“ – Dario V.

Vilnius: 22:30 (7 SALĖ), 02:40 (5 SALĖ)
Kaunas: 22:30 (7 SALĖ), 00:55 (3 SALĖ)
Klaipėda: 22:50 (2 SALĖ), 01:00 (4 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) – veiksmo, nuotykių, fantastinis.

„Tai – kosminės epopėjos tęsinys, dar kartą grąžinantis žiūrovus į tolimą galaktiką ir kartu tiek su gerai pažįstamais, tiek su visiškai naujais personažais tiesiantis kelią į tolimesnę nuotykių perspektyvą. Juostos kūrėjai originalumą paaukojo dėl pramogos ir noro įtikti masiniam žiūrovų skoniui, ir déjà vu jausmas lydi kone nuo pirmųjų VII-ojo epizodo kadrų, dėl ko „Galia nubunda“ labiau panašėja ne į originalų tęsinį, o į IV-ojo epizodo „Nauja viltis“ 2015 m. reinterpretaciją. Pernelyg akivaizdžios paralelės, savotiškas humoras bei lyg ne į tą filmą pataikęs vienas personažas taip pat šiek tiek išbalansuoja bendrą filmo atmosferą. Tačiau tie, kas laukė tarp galaktinių mūšių ir gaudynių, laviravimo erdvėlaiviais ir grumtynių šviesos kardais, ar tiesiog pasiilgo ne tik seniai matytų personažų, bet apskritai visos „Žvaigždžių karų“ galaktikos, neturėtų nusivilti. Net ir stokojanti originalumo, „Galia nubunda“ yra kokybiška ir nevisiškai paviršutiniška pramoga, kai kam sukelianti nostalgiją, o kai ką galbūt tik dabar įtrauksianti į kažkada seniai seniai, 1977 m. George‘o Lucaso sukurtą pasaulį.“ – Dario V.

Vilnius: 22:00 (4 SALĖ), 03:45 (1 SALĖ)
Kaunas: 22:00 (4 SALĖ), 03:45 (1 SALĖ)
Klaipėda: 22:30 (3 SALĖ), 04:00 (1 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Kadras iš filmo „Demonų miškas“

„Demonų miškas“ (angl. „The Forest“) – siaubo.

„Jei nori būt reguliariai gąsdinamas prieš veidą iššokančių pamėklių, „Demonų miškas“ yra filmas tau – nors turbūt tada reiktų ir susimąstyti apie savo skonį. Kitu atveju, tai yra pakankamai normaliai nufilmuotas silpnas siaubo filmas, naudojantis tokius pigius komponentus, kad jei tai būtų namas, tai būtų pastatytas iš faneros ir panaudotos kramtomos gumos.“ – Martynas Klimas.

Vilnius: 22:50 (3 SALĖ), 01:15 (2 SALĖ)
Kaunas: 22:50 (3 SALĖ), 01:15 (2 SALĖ)
Klaipėda: 01:20 (3 SALĖ), 03:10 (6 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

point_break_2015_movie-wide
Kadras iš filmo „Lūžio taškas“

„Lūžio taškas“ (angl. „Point Break“) – veiksmo, kriminalinis.

„Tai tiesiog nepriekaištingą garso takelį ir žadą atimančius vaizdus turinti juosta, visus siužetinius trūkumus paslepianti giliai spintoje. Nors scenarijus yra labai prastas, o veikėjai absoliučiai neįdomūs, po filmo galima išeiti su plačia šypsena veide ir vis dar pašiurpusiu kūnu. Tai yra labai aukšto lygio vizualus kūrinys, kuris sugeba užgniaužti kvapą ir priversti pamiršti filmo bėdas, o jį žiūrėti privaloma tik kine. Galima garantuoti, kad namuose juosta nesuteiks tokio įspūdžio, tačiau kine dvi valandos prabėgs akimirksniu.“ – Dario V.

Vilnius: 00:15 (5 SALĖ), 01:25 (1 SALĖ)
Kaunas: 00:15 (5 SALĖ), 01:25 (1 SALĖ)
Klaipėda: 01:50 (2 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

quentin_tarantino_the_hateful_eight-HD
Kadras iš filmo „Grėsmingasis aštuonetas“

 „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) – trileris, komedija, vesternas.

„Tai dar vienas puikiai sukaltas Q. Tarantino parašytas ir surežisuotas pasakojimas vesterno žanro ribose. Per tris valandas trunkančiame pasirodyme susipažįstame su socialinio pobūdžio drama ir puikia kritika nužmogėjusiai visuomenei neturinčiai jokių tolerancijos požymių. Filmą puošią nuostabūs dialogai, puiki aktorių vaidyba, unikalus akims kameros darbas ir smurtas, būdingas vieno ir nepakartojamo Quentino Tarantino kūryboje.“ – Dario V.

Vilnius: 22:40 (8 SALĖ), 02:50 (4 SALĖ)
Kaunas: 02:50 (4 SALĖ)
Klaipėda: 22:20 (1 SALĖ)

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Štai toks būtent šios kino nakties repertuaras. Išties, daug gerų ir labai įdomių filmų, kurie sukels ir juoką, ir gerai išgąsdins, leis pasimėgauti nepriekaištingais vizualiais efektais ir suteiks adrenalino peržiūros metu. Mes turime penkis savo favoritus, kurie ypatingai verti dėmesio.

BuvauKine.LT komandos Top 5 atrodo taip:

1. „Grėsmingasis aštuonetas“ – nevalia praleisti naujausio Quentino Tarantino filmo, kuris lygiai taip pat gerai žiūrisi kaip ir ankstesni jo darbai.
2. „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ – daug veiksmo, specialiųjų efektų, puikaus humoro ir žinoma legendinių veikėjų sugrįžimas galintis sugraudinti bet kokio amžiaus žiūrovą.
3. „007: Spectre“ –Džeimsas Bondas, martinis, prabangiai atrodančios gaudynės Romoje, veiksmas ir žinoma gražiausios pasaulio moterys. Tai filmas ir jai, ir jam.
4. „Klausyk širdies“ – nes kas geriau išmano romantiką nei pats žinomų mergaitiškų romanų rašytojas Nicholas Sparksas.
5. „Tarp mūsų, berniukų…“ – nuotaikinga nacionalinė komedija apie tai, apie ką šneka vyrai kai šalia nėra jų antrų pusių.

Visą šį gėrį bus galima pamatyti jau vasario 12 dieną ir tik kino centre „Forum Cinemas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles