Privatumas ir atsakomybė

Buvaukine.lt naudoja slapukus (angl. cookies). Tai nedideli tekstiniai failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje ir padedantys mums sužinoti tikrąjį mūsų svetainės lankytojų skaičių bei pateikti jums geriau pritaikytą šios svetainės turinį.

Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie Jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti Jus kitą kartą apsilankius, įgyvendinti kai kurias svetainės funkcijas ir stebėti naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti Jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

Naudodami statistikos ir socialinių tinklų slapukus, remiamės Jūsų sutikimu, todėl šiuos slapukus naudojame tik gavę sutikimą. Tačiau nedavus sutikimo naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais Jūsų naršyklės nustatymais, pvz., neleisti svetainėms Jūsų įrenginyje įrašyti slapukų. Daugiau naudingos informacijos galite pasiekti adresu www.youronlinechoices.com. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios funkcijos gali neveikti.