Apie

BuvauKine komandą sudaro bene dešimt visiškai skirtingų specialybių, charakterių bei pažiūrų žmonės. Sunkiąja artilerija besidomintis komunikatorius, muzikantas bei informacinių technologijų asas suvienijo jėgas dėl vieno bendro tikslo – žinios nešimo apie kino naujienas plačiajai auditorijai. Mūsų gretos nuolatos auga, kad galėtume kurti kuo daugiau ir kuo įvairiau. Mes manome, kad originaliausios idėjos gimsta tuomet, kai komandos rate visi nariai yra visiškai skirtingi – ir tas šiuo metu puikiai pasiteisina.

Mūsų domėjimosi kinu spektras itin platus – pradedant ankstyvąja klasika ar nekomerciniais festivalių filmais, baigiant šiuolaikiniu popsu. Taip pat neapleidžiam ir serialų ar lietuviško kino kategorijos.

Projektas „BuvauKine“ startavo 2012 metų sausio 6 d. ir šiuo metu drąsiai teigiame – mes atėjome tam, kad leistumėme susidaryti savo nuomonę apie kino įvykius, kad Jūs turėtumėte vieną erdvę, kur galėtumėte bet kuriuo paros metu įsijungti portalą ir susižinoti visas aktualiausias naujienas.

Komanda

Vainius Eiva
Vainius Eiva

Vainius Eiva

Direktorius

Gyvas komunikatorius ir žurnalistas. Nors ir labiausiai domisi fantastika, drąsiai pareiškia, kad mėgstamiausias filmas – “Gelbstint eilinį Rajaną“. Nenuostabu – kadangi Vainiaus profesija glaudžiai susijusi su kariuomene, tai kine ši sfera taip pat dominuoja. Taip pat domisi TV serialais, skaito istorinius romanus, keliauja. Kine dažniausiai jį erzina ramybės drumstėjai, todėl kartas nuo karto mėgsta padrumsti ramybę ir jiems - apmėtydamas spragėsiais. Gyvenimo motto – „Jeigu gali, apmėtyk pirmas, nes po to bus per vėlu“.
Donatas Valentėlis
Donatas Valentėlis

Donatas Valentėlis

Personalo ir turinio vadovas

Kiekviena komanda negali gyvuoti be savo meniškosios pusės, už kurią ir yra atsakingas Donatas. Nors atstovauja lietuviškai muzikinei grupei „Benjamins“ – negali gyventi be kino. Labiau mėgsta žiūrėti šiuolaikinį kino popsą, nors nevengia peržvelgti ir kino klasikos, tačiau kad ir kas benutiktų, mėgstamiausias žanras - fantastika („Žiedų valdovas“, „Atgal į ateitį“). Taip pat plečia savo akiratį bežiūrėdamas daugybę serialų ir drąsiai teigia, kad jam didžiausią įspūdį paliko „Kalėjimo bėgliai“.
Karolis Račas
Karolis Račas

Karolis Račas

Sysadmin / Photoshopper

Žingeidus technologijų asas, kompiuterių entuziastas ir fotošopo gerbėjas. O iš tiesų, jeigu jo nerasite besikrapštančio prie kompiuterio, didžiausia tikimybė rasti Karolį - kine. Labiausiai domina dramos ir fantastiniai filmai, bet nevengia ir kitų žanrų juostų. Svarbiausia, kad filmas turėtų mintį, kabinantį scenarijų bei prasmingus dialogus. Kadangi laiką praleidžia žiūrėdamas rimtus filmus, sunkiai gali pakęsti bukas komedijas ir laiką švaistančius lengvo turinio darbus.
Viktė Džiaugytė
Viktė Džiaugytė

Viktė Džiaugytė

Recenzentė

Kinas, kaip neišvengiamas atributas, visada buvo Viktės gyvenime. Sudėtinga įvardyti, kada tai tapo daugiau nei tiesiog laisvalaikio pramoga. Pradžią gilesniam susidomėjimui turbūt davė prancūzų filmai, atvėrę duris į Europos, o vėliau – ir į viso pasaulio kino lobynus. Viktė nelaiko savęs eksperte, o tiesiog mėgsta savitus, nemasinio skonio filmus. Kine, kaip ir visur kitur, ieško originalumo. Viktei svarbu ne tik KAIP, bet ir KAS rodoma. Mėgsta sakyti, kad kinas nei prasidėjo, nei pasibaigia ties Holivudo kalvomis. Tereikia išdrįsti pažvelgti už jų.
Mykolas Kriščiūnas
Mykolas Kriščiūnas

Mykolas Kriščiūnas

Recenzentas

Savamokslis televizijos ekspertas, po truputį šviečiantis skaitytojus apie serialų kokybę ir jų kūrimo užkulisius. Serialus, filmus ir rašymą myli vienodai, todėl natūralu, kad pradėjo užsiimti televizijos ir kino apžvalgomis. Visuomet žavėjosi amerikietiškais kūriniais vien dėl sistemingo jų pateikimo ir auditorijos supratimo, tačiau mėgiamų projektų turi iš įvairių žemynų ir skirtingomis kalbomis. Papildomas užsiėmimas visada buvo domėjimasis istorija, tad yra pasiruošęs rašyti ir apie tai, kaip televizija ir kinas tapo tokiais, kokiais yra dabar.
Vilmantas Venckūnas
Vilmantas Venckūnas

Vilmantas Venckūnas

Recenzentas

Kinas Vilmanto gyvenime atsirado jau seniai. Vaikystėje labiausiai mėgo nuotykių ir veiksmo filmus, o didžiausios svajonės buvo ieškoti mumijos kapo ar leistis į kelionę motociklu su Terminatoriumi. Bėgant metams mėgstamų filmų ratas vis platėjo, tad dabar Vilmantas visus žanrus myli vienodai, o kokybišką kūrinį atranda ir tarp visiško popso, ir tarp nepriklausomo kino lobynų. Dideliu ekspertu ar kinomanu savęs nelaiko, verčiau žmogumi, kuris ieško filmų, kuriais būtų galima iš tikrųjų mėgautis. Vilmantas mano, kad kiekvienas žiūrovas gali turėti savo šedevrą. Tai bus toks filmas, kuris ne tik suteiks gerą laiką jį žiūrint, bet ir sujudins esminius pojūčius žmogaus viduje ar įprasmins emocinę būseną, kokia filmą žiūrintis žmogus gyvena. Savąjį šedevrą Vilmantas jau turi.
Justinas Naidzinavičius
Justinas Naidzinavičius

Justinas Naidzinavičius

Recenzentas

Filmai Justino laisvalaikyje užima garbingą vietą, tą jis suprato tada, kai tam tikrus filmus pradėjo žiūrėti ne po kartą ir ne po du. Mėgstamiausi žanrai – detektyvai, kariniai filmai ir esant nusiteikimui mindfuck‘ai (bet jie sueina sunkiai, vietoj čipsų jau reikia imti riešutus). Justinas teigia, jog labai norėtų išgerti bokalą alaus su Jacku Nicholsonu ar Jake‘u Gyllenhaalu. Nemėgsta žmonių rašančių „pasiūlykit kokį nors filmą šiam vakarui“.
Andrius Smirnovas
Andrius Smirnovas

Andrius Smirnovas

Recenzentas

Protmūšių vedėjas ir klausimų galvotojas, mėgstantis ne tik uždavinėti klausimus, tačiau ir atsakinėti (tam puikiai tinka detektyviniai filmai). Nors teigia, kad kiekviename žanre galima rasti kažką įdomaus, tačiau dažniausiai renkasi gyvenimišką kiną. Paprastai filmus rekomenduoja atsižvelgdamas į du kriterijus - žmogaus pomėgius ir nuotaiką. Vaikystėje norėjo surinkti 7 drakono rutulius, paauglystėje patekti į kovos klubą, o vėliau, susidūręs su matrica, atvėrė akis ir įsimylėjo kiną.
Dovilė Ibianskaitė
Dovilė Ibianskaitė

Dovilė Ibianskaitė

Recenzentė

Dovilei kinas yra daugiau nei tik paprastas laiko praleidimo būdas. Tai – ir meninės saviraiškos priemonė, ir vizualinė poezija ir kelionė, kuri gali būti įgyvendinama nepaisant jokių laiko ar erdvės ribų. Save ji laiko kino snobe, nes paskutiniu metu neranda gerų filmų ir jai „viskas nepatinka“. Todėl Dovilė gręžiasi į praeitį arba nišinius, mažai kam žinomus kino kūrėjus ir ieško naujų potyrių juose. Ypatingai didelį dėmesį filmuose kreipia į pabaigą. Mėgstamiausio filmo ar režisieriaus neturi, kadangi jų yra tiesiog per daug, tačiau labiausiai mėgsta mokslinę fantastiką, karinius filmus ir „mokumentary“ kino žanrą. Taip pat domisi (ir tyrė!) animacija bei televizijos serialais, o šiuo metu aktyviai stengiasi domėtis lietuviškojo kino tradicijomis ir naujausiomis tėvynainių sukurtomis juostomis.
Titas Juocys
Titas Juocys

Titas Juocys

Recenzentas

Istorikas, kino ir futbolo mylėtojas. Istorija ir skaitymas išmokė pažinti, atskirti, analizuoti ir įvertinti. Turbūt todėl labiausiai nemėgsta lėkšto kino, bet tikrai nesirenka vien snobiškų juostų. „Holivudo kinas yra per didelis, jog būtų vien geras ar blogas, todėl jame aš randu tai, ko ieškau“. Neatsispiria ir siūlomai serialų įvairovei. Kokie filmai mėgstamiausi? „Išskirčiau gerą detektyvą su nuostabia vaidyba ir vieninteliu minusu - jog jo nebepamatysiu vėl pirmą kartą“.
Gabrielė Žutautaitė
Gabrielė Žutautaitė

Gabrielė Žutautaitė

Recenzentė

Rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistė, laisvalaikį leidžianti arba virtuvėje, arba prie kino ekrano. Sujungus visas veiklas socialiniuose tinkluose karts nuo karto galima pamatyti „Tvin Pykso“ vyšnių pyragą ar Big Kahuna mėsainį iš „Bulvarinio skaitalo“ primenančias nuotraukas. Kine Gabrielę lengviausia papirkti estetika, meistriška kinematografija, iki smulkmenų išdirbtomis detalėmis, lengva ironija ir indie garso takeliais. Nenuostabu, kad todėl ją ir galima vadinti pasišventusia Weso Andersono simetrijos ir gana unikalaus Taika Waititi braižo gerbėja. Kaip ir bet koks kitas nuodėmingasis, turi savo guilty pleasure – pigias romantines komedijas, apie kurių peržiūras niekam nepasakoja.