Robertas Downey jaunesnysis prisijungia prie naujausio filmo apie Žmogų Vorą

Robertas Downey jaunesnysis prisijungia prie naujausio filmo apie Žmogų Vorą

Kitais metais pasirodysiantis naujasis „Žmogus voras“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) po truputį vis didina savo aktorių sąstatą. Šiuo metu pranešama, kad prie juostos prisijungs ir legendinis Geležinis Žmogus – Robertas Downey jaunesnysis.

Kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, vienas „Kapitono Amerikos: pilietinio karo“ (angl. „Captain America: Civil War“) žymiausių ir senesnių serijos aktorių R. Downey jaunesnysis pagaliau baigė derinti paskutines kontrakto detales dėl šio prisijungimo prie filmo.

Naujausias filmas apie Žmogų Vorą yra pirmasis bendras Sony ir Marvel Studios projektas. Kaip skelbia artimi studijai šaltiniai, R. Downey jaunesniojo prisijungimas prie šio filmo tik dar sykį patvirtina itin rimtus Marvel ketinimus dėl filmų serijos. Taip pat teigiama, kad Marvel buvo itin svarbu prisitraukti aktorių ir dėl savų pažadų Sony studijai, kuriai apie Robertą Downey buvo pažadėta dar per šių abiejų kino kūrėjų ankstyvas derybas.

Filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) Tonis Starkas turėtų tapti mentoriumi jaunajam Žmogui Vorui, o visa tai prasitęs ir šio soliniame filme. Skelbiama, kad filme taip pat pasirodys Marisa Tomei bei Zendaya su Tony Revolori, kurių vaidmenys kolkas dar nėra atskleisti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles