„Ji – šnipė“ sugrįš su Jasonu Stathamu

„Ji – šnipė“ sugrįš su Jasonu Stathamu

Viena geriausių praėjusių metų komedijų „Ji – šnipė“ (angl. „Spy“) ne tik sugrįš į kino ekranus dar kartą, tačiau kartu sugrąžins ir Jasono Stathamo herojų, nustebinusį ne vieną kino mėgėją.

Paulas Feigas, duodamas interviu leidiniui „Empire“, atskleidė, kad „Ji – šnipė“ neabejotinai turės tęsinį, kuriame didelį vaidmenį atliks Jasono Stathamo herojus.

„Tai yra pasaulis, nuo kurio nenoriu atitolti, – teigė P. Feigas. – Pirmajame filme aš paruošiau pagrindą potencialiai franšizei ir Melissa [McCarthy] nori sugrįžti dar kartą. Aš turiu istoriją tęsiniui, kuri įtrauktų ir Stathamą.“

„Ji – šnipė“ buvo pirma didelė J. Stathamo rolė komedijoje. Joje jis vaidino tradicinį kietuolį, šiuo atveju nesuprantantį, kad niekas jo nelaiko baisiu ar pavojingu. Nekompetetingo J. Stathamo ir pradedančią šnipę įkūnijusios M. McCarthy derinys pasaulyje uždirbo 235 mln. dolerių, todėl nenuostabu, kad filmą į kino teatrus norima sugrąžinti dar kartą.

Naujausią P. Feigo ir M. McCarthy projektą bus galima išvysti jau netrukus – liepos 15 d. kino teatruose pasirodo naujoji „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) versija su M. McCarthy, Leslie Jones, Kristen Wiig ir Kate McKinnon priešaky.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles