Joaquinas Phoenixas gali suvaidinti Jėzų Kristų

Joaquinas Phoenixas gali suvaidinti Jėzų Kristų

Trims Oskarams nominuotas aktorius Joaquinas Phoenixas veda derybas dėl savo dalyvavimo biografiniame filme apie Marijos Magdalenos gyvenimą ir jos neišgalvotą legendą. Apie tai praneša portalas „The Hollwyood Reporter“.

Jeigu derybos bus sėkmingos, aktoriui teiks suvaidinti krikščionių dvasinį lyderį – Jėzų Kristų. Kol kas derybos labai ankstyvoje stadijoje, o jų problema gali tapti itin užimtas aktoriaus darbo grafikas kituose projektuose. Tačiau, jeigu viskas pavyks, J. Phoenixas taps ekraniniu sūnumi aktorei Rooney Mara, kuriai patikėta Marijos Magdalenos rolė.

Tai bus jau nebe pirmas filmas, kuriame J. Phoenixui teks avėti sandalus. 2000 metais aktorius suvaidino kultiniame filme „Gladiatorius“ (angl. „Gladiator“), kuriame jis atliko piktavalio imperatoriaus Komodo vaidmenį.

Filmas bus kuriamas „See-Saw Films“ studijoje, kuriai padės Holivudo galiūnė „Universal Pictures“. Kaip atrodys filmas, nepranešama. Žinoma tik tiek, jog būsimo filmo autoriai nori pateikti gana humanišką ir tikroviškai atrodantį vieno paslaptingiausių žmonijos istorijoje dvasinio lyderio portretą.

Kaip žinia, Naujajame Testamente Jėzus Kristus išvarė iš Marijos Magdalenos septynis demonus, po ko ji tapo pačia ištikimiausia jo pasekėja. Vienoje iš evangelijų tvirtinama, jog būtent pas ją atkeliavo prisikėlęs Jėzus, ir būtent Marija Magdalena paskleidė gerą žinią visiems Jėzaus mokiniams.

Kada filmas pasirodys kino teatruose nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles