Paskelbti Amerikos kinematografų asociacijos apdovanojimų nominantai

Paskelbti Amerikos kinematografų asociacijos apdovanojimų nominantai

Į visą apdovanojimų maratoną įsijungia ir Amerikos kinematografų asociacijos, kurie taip pat paskelbė savo nominantus į geriausią kinematografinį darbą. Taip jau iškrenta kortos, kad nuo pat 2000 metų 80 proc. nominuotų filmų patenka ir į geriausiųjų JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų pagrindinę, geriausio filmo, kategoriją. Tačiau, Amerikos kinematografų asociacijos apdovanojimo laureatai tik keturis kartus yra pelnę auksinę Oskaro statulėlę.

Kad ir kaip visada norisi įžvelgti tik geriausią tokiuose apdovanojimuose, galima tikrai nemažai pasakyti ir apie tai, kas buvo nustumta į šoną ir užmiršta. Šiemet ir vėl buvo nominuotas Rogeris Deakinsas, kai tuo tarpu Robertas Elswitas, atsakingas už „Įgimto blogio“ (angl. „Inherent Vice“) ir „Nakties klajūną“ (angl. „Nightcrawler“) į nominantų sąrašą nepateko.

Amerikos kinematografų asociacijos 2015-ųjų geriausios kinematografijos pasiekimas:

• „Nepalūžęs“ (angl. „Ubroken“) – Rogeris Deakinsas
„Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation game“) – Oscaras Faura
„Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) – Emmanuelis Lubezkis
„Ponas Terneris“ (angl. „Mr. Turner“) – Dickas Pope‘as
„Viešbutis „Didysis Budapeštas““ (angl. „The Grand Budapest Hotel“) – Robertas Yeomanas

Amerikos kinematografijos asociacijos vadovas Richardas Crudo džiaugėsi šiuometiniais nominantais. „Nominantai atstovauja nuostabius darbus, atrinktus iš labai turtingo metų darbų sąrašo. Neįtikėtina, kaip šie kinematografai dar kartą performavo viską, ką mes darome“, – oficialiame pranešame cituojamas R. Crudo.

Oscaras Faura ir Robertas Yeomanas už savo darbus nominuoti pirmąkart, tuo tarpu Dickas Pope‘as 2007 metais gavo nominaciją už filmą „Iliuzionistas“ (angl. „The Illusionist“). Pernai laureatu tapęs Emmanuelis Lubezkis kartu laimėjo ir Oskaro statulėlę už filmą „Gravitacija“ (angl. „Gravity“). Taip pat, anksčiau jis dar buvo laimėjęs gildijos apdovanojimą už filmus „Gyvenimo medis“ (angl. „The Tree of Life“) ir „Žmonių vaikai“ (angl. „Children of Men“).

Amerikos kinematografų asociacijos nugalėtojai bus paskelbti vasario 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles