Michaelas Keatonas prisijungia prie „Kaukolių salos“

Michaelas Keatonas prisijungia prie „Kaukolių salos“

Aktorius Michaelas Keatonas, labiausiai žinomas, kaip Betmenas ir Žmogus-paukštis, kaip planuojama, prisijungia prie gorilų karaliaus King Kongo priešistorės filmo „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“). Jis greičiausiai atliks vieną iš pagrindinių vaidmenų ir dabar jau prisijungia prie projekte jau dalyvaujančių J. K. Simmonso ir Tomo Hiddlestono.

Žiūrovams bus pristatytas įspūdingas ir turtingas faunos ir floros pasaulis, kuriame valdo Kongas. Taip pat, tai gana žiauri ir siaubą kelianti vieta su neįprastais, priešistoriniais gyviais. Kol kas dar nėra aišku, ar filmo veiksmas vyks prieš „aštunto pasaulio stebuklo“ pagrobimą ir išgabenimą į Niujorką, ar pamatysime dar senesnę priešistorę.

Spėjame, kad žiūrovams teks susipažinti su ankstesniais įvykiais, atvedusiais Holivudo kino kūrėjus į mirties glėbį. Prisiminus Peterio Jacksono režisuotą 2005 metų „King Kongą“, tai būtų gana logiškas studijos sprendimas. Pirmajame filme matome nemažai užuominų, pasakojančių apie ankstesnės ekspedicijos pasirodymą saloje. Kelios jų – vienintelis likęs žemėlapis ir Kuko pasakojimas apie nelaimėlį, išsigelbėjusi iš mirtį nešančios salos. Kaip bebūtų, visas detales sužinosime, kai startuos filmavimo darbai.

Filmą režisuoja Jordanas Vogtas-Robertsas, o scenarijų rašė Johnas Gatinsas ir Maxas Borensteinas.

Paskutinį kartą M. Keatoną buvo galima pamatyti kinuose naujojoje „Roboto Policininko“ (angl. „Robocop“) versijoje bei populiariosios kompiuterinių žaidimų serijos „Ištroškę greičio“ (angl. „Need for Speed“) ekranizacijoje. Oskarinį aktoriaus vaidmenį Alejandro Gonzaleso Inarritu filme „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) Lietuvos žiūrovai išvys jau vasario 20 dieną.

„Kongas: Kaukolių sala“ kinuose pasirodys 2017 m. kovo 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles