Tomas Hanksas išrinktas pačiu populiariausiu Holivudo aktoriumi

Tomas Hanksas išrinktas pačiu populiariausiu Holivudo aktoriumi

Tomas Hanksas tapo pačiu populiariausiu Holivudo aktoriumi Šiaurės Amerikoje. Apie tai skelbia „The Harris Poll“, atlikęs tyrimus ir pateikęs reikiamas ataskaitas apie tyrimo rezultatus. Balsavime dalyvavo daugiau nei du tūkstančių žmonių iš įvairių valstijų.

Pasak žmonių, jie renkasi tiek peržiūroms namie, tiek kine filmus su Tomu Hanksu, nes jo vardas kelia jiems pasitikėjimą dėl jo vaidinamų filmo kokybės. Apie tai byloja pastarieji aktoriaus pasirodymai Oskariniuose filmuose „Išgelbėti poną Banksą“ (angl. „Saving Mr. Banks“), „Kapitonas Phillips“ (angl. „Captain Phillips“) ir „Šnipų tiltas“ (angl. „The Bridge of Spies“).

Taip pat žmonėms patinka Johnny‘is Deppas, kuris atsiduria antroje vietoje. Trečia vietą užima Denzelis Washintonas, kuris ne tik puikiai traukia žmones į kinus, bet ir muša visus rezultatyvumo rekordus namuose. Būtent D. Washingtono filmų DVD ir Blu-Ray iš viso pateiktų aktorių dešimtuko užsidirba daugiausiai.

Kitos vietos pirmame dešimtuke atrodo taip:
4. Johnas Wayne’as;
5. Harrisonas Fordas;
6. Sandra Bullock;
7. Jennifer Lawrence;
8. Clintas Eastwoodas;
9. Bradas Pittas;
10. Julia Roberts.

Bradas Pittas ir Julia Roberts surinko vienodą balsų skaičių. Taip pat „The Harris Poll“ praneša, jog Johnny‘is Deppas daugiausiai balsų surinko iš moteriškosios žiūrovų auditorijos ir provincijų gyventojų. Johnas Wayne‘as savo simpatijas pelnė iš vyrų ir žmonių, vyresnių nei 70 metų.

Harrisonas Fordas buvo išrinktas taip vadinos „X kartos“ (nuo 1965 iki 1979 m.), kuri išaugo žiūrėdama „Žvaigždžių karų“ ( angl. „Star Wars“) ir „Indiana Džounso“ (angl. „Indiana Jones“) filmus.

Tomas Hanksas ir Harrisonas Fordas įeina į pačių pelningiausių visų laikų Holivudo aktorių trejetuką. Filmai su jų pasirodymais užsidirbo 4,8 ir 4,3 milijardus dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles