5 dalykai, kurių galime tikėtis „Fantastinių gyvūnų“ tęsinyje

5 dalykai, kurių galime tikėtis „Fantastinių gyvūnų“ tęsinyje

Filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ („Fantastic Beasts and Where to Find Them“) jau rodomas Lietuvoje ir pasaulyje. Per pirmąjį savo rodymo savaitgalį juosta uždirbo 75 mln. JAV dolerių. Jau žinoma, kad sulauksime net penkių „Fantastinių gyvūnų“ filmų, o jiems visiems scenarijus rašys „Hario Poterio“ autorė J. K. Rowling. Nors antrasis serijos filmas pasirodys 2018 metais, „The Hollywood Reporter“ nusprendė paspėlioti, ko galime tikėtis „Fantastinių gyvūnų“ tęsinyje.

DĖMESIO! Žemiau yra pateikiamos siužeto detalės (spoileriai) iš „Fantastinių gyvūnų“ pirmosios dalies. Jei dar nematėte filmo ir planuojate jį pasižiūrėti, rekomenduojame toliau neskaityti.

Njuto kitas nuotykis bus kituose miestuose

Pirmajame filme veiksmas vyksta Niujorke. Tęsinyje veiksmas nusikels per Atlanto vandenyną ir istorija rutuliosis Paryžiuje bei Anglijos mieste Vatforde.

Gelertas Griundevaldas bus vienas pagrindinių veikėjų

Filmo pabaigoje paaiškėjo, kad Collino Farello vaidinamas antagonistas yra užsimaskavęs Gelertas Griundevaldas, kurį vaidina Johnny‘is Deppas. Šis veikėjas bus pagrindinis blogietis visoje filmų serijoje, o jo gyvenimas yra tampriai susijęs su gerbėjų numylėtinio Albo Dumbldoro. Jie buvo draugai paauglystėje, tačiau vėliau jų keliai išsiskyrė, o Griundevaldas tapo vienu galingiausių tamsiųjų burtininkų istorijoje.

Pasirodys Dumbldoras

Niekam ne paslaptis, kad tęsiniuose svarbus veikėjas bus Albas Dumbldoras. Autorė J. K. Rowling keliose spaudos konferencijose atskleidė keletą faktų apie veikėjo vaidmenį „Fantastinių gyvūnų“ filmuose. Pasak jos, Albas bus rodomas kaip jaunas vyras, išgyvenantis vidinius konfliktus. J. K. Rowling taip pat atskleidė, kad Dumbldoras yra homoseksualus. Jis įsimyli Griundevaldą ir tai tik prideda istorijai tragizmo, kai pastarasis parodo savo tikrąjį veidą. Kas vaidins jaunąjį Albą Dumbldorą, kol kas neaišku.

Atgims buvę Njuto santykiai

„Fantastiniuose gyvūnuose“ žiūrovai išvydo Letos Lestreindž, kurią vaidina Zoe Kravitz, nuotrauką. Leta ir Njutas buvo draugai (na, panašu, kad daugiau nei draugai) Hogvartse iki tada, kol Njutas buvo išvarytas iš burtininkų mokyklos. Pirmajame filme užsimenama apie jų komplikuotus santykius, o apie pačią Letą žiūrovai daugiau sužinos būsimuose filmuose.

Naujieji Njuto draugai atsidurs Europoje

Juosta pristatė naujus Njuto draugus amerikiečius: Tiną, Kvynį ir Džeikobą. Nors filmo pabaigoje veikėjai buvo atskirti, prodiuseris Davidas Heymanas patikino, kad visi trys sugrįš į tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles