Antrojoje „Prometėjo“ dalyje bus pristatyta nauja ateivių rūšis

Antrojoje „Prometėjo“ dalyje bus pristatyta nauja ateivių rūšis

Ridley Scottas moka patraukti žiniasklaidos dėmesį net per daug nesistengdamas. Žymusis režisierius, reklamuodamas kitą mėnesį pasirodysiantį filmą „Egzodas. Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus. Gods and Kings“), duodamas interviu laikraščiui „The Australian“ prabilo apie vis daugiau kalbų sukeliantį filmo „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) tęsinį.

Interviu metu R. Scottas teigė, kad antrajai filmo daliai jis nori suteikti nuo daugiau šviežumo. Režisierius buvo nepatenkintas tuo, kad „Svetimo“ (angl. „Alien“) franšizė buvo stipriai nukrypusi nuo originaliųjų filmų atmosferos ir teigė, kad „naujajame filme nebus drakonų ar panašių desperatiškų bandymų išgąsdinti žiūrovus“. Patvirtindamas, kad tęsinyje žiūrovai neišvys legendinių ksenomorfų, R. Scottas tuo pačiu prasitarė, kad „Prometėjus 2“ žiūrovams pristatys naują ir visiškai šviežią ateivių rūšį.

Šios kalbos kol kas yra nepatvirtintos, nes oficialių pranešimų apie antrąjį „Prometėjo“ filmą nėra daug. Kol kas nėra žinoma net filmo pasirodymo data, tačiau pasak daugybės gandų ji turėtų būti maždaug 2016 metų viduryje. Šiuo metu R. Scottas be reklaminio naujo savo filmo turo dirba ir prie kitų metų pabaigoje pasirodysiančio filmo „Marsietis“ (angl. „The Martian“), kuriame vaidins daug pirmo ryškumo žvaigždžių, ir dėl šio projekto ambicingumo greito antrojo „Prometėjo“ pasirodymo tikėtis neverta.

2012 metais pasirodžiusi pirmoji „Prometėjo“ dalis buvo ilgą laiką brandintas projektas, kuriuo norėta papasakoti „Svetimo“ franšizės priešistorę. Teoriškai pats filmas vyksta toje pačioje „Svetimo“ visatoje, tačiau jis kartu pasakoja visiškai atskirą istoriją apie planetą, galinčią pražudyti visą žmoniją. „Prometėjas“ susilaukė nemenkos finansinės sėkmės, todėl filmo tęsinys yra neišvengiamas, tačiau pirmoji dalis susilaukė nepatenkintų žiūrovų atsiliepimų, pripažįstančių kokybišką vizualiąją filmo pusę, tačiau nusivylusių pačiu siužetu.

Tęsinio kokybė ir pasirodymo data priklauso nuo jo kūrėjų, tačiau R. Scotto gerbėjai jau gruodžio 12 d. Lietuvos kino teatruose galės išvysti naujausią režisieriaus darbą „Egzodas. Dievai ir karaliai“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles