Kevinas Costneris prisijungia prie Octavios Spencer ir Taraji P. Henson juostoje „Paslėptos figūros“

Kevinas Costneris prisijungia prie Octavios Spencer ir Taraji P. Henson juostoje „Paslėptos figūros“

Amerikiečių aktorius Oskaro laureatas Kevinas Costneris vaidins naujoje kino studijos „Fox 2000“ kuriamoje dramoje „Paslėptos figūros“ (angl. „Hidden Figures“). Juostoje taip pat vaidins Oskaro laureatė Octavia Spencer ir Oskaro nominantė Taraji P. Henson. Filmą režisuos juostos „Šventasis Vincentas“ (angl. „St. Vincent“) kūrėjas Tedas Mefis. K. Costneris vaidins kosminės programos vadovą.

Juosta pasakos apie Katherine Johnson (ją vaidinns T. P. Henson) – genialią afroamerikietę matematikę, kuri kartu su savo kolegėmis Dorothy Vaugh ir Mary Jackson, „paskolino“ savo protus vienai didžiausių operacijų JAV istorijoje – įsimintinam astronauto Johno Glenno paleidimui į orbitą ir jo saugiam grįžimui. J. Glennas 1962 m. į misiją kosmose skrido erdvėlaiviu „Friendship 7“ ir tapo pirmuoju amerikiečiu, išėjusių į Žemės orbitą. Šios trys moterys – K. Johnson, D. Vaugh ir M. Jackson – prisidėdamos prie misijos savo laiku sugriovė visas lyties, rasės ir profesines kliūtis.

Filmas kuriamas pagal amerikiečių rašytojos Margot Lee Shetterly knygą „Paslėptos figūros: pasakojimas apie afroamerikietes moteris, kurios padėjo laimėti kosmoso lenktynes“ (angl. „Hidden Figures: The Story of the African-American Women Who Helped Win the Space Race“), kuri dar tik bus išleista rugsėjo mėnesį.

Naujajame filme vėl susitiks K. Costneris ir O. Spencer, kurie neseniai pasirodė Mike‘o Binderio režisuotoje dramoje „Juoda ar balta“ (angl. „Black or White“, 2014 m.). Abiejų aktorių vaidyba šioje juostoje sulaukė kritikų pagyrų.

K. Costnerį artimiausiu metu kartu su Tommy‘iu Lee Jones‘u bus galima išvysti kriminaliniame trileryje „Nusikaltėlis“ (angl. „Criminal“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles