„Džono Viko“ serija tęsis su penktu filmu

„Džono Viko“ serija tęsis su penktu filmu

Nors virusas ir pristabdė „Džono Viko“ (angl. „John Wick“) seriją, „Lionsgate“ vis tiek kuria ateities planus vienai iš pelningiausių savo filmų serijų. Ne paslaptis, kad ketvirtoji dalis jau yra planuojama, tačiau studija rodo didelį pasitikėjimą pranešdama net apie penktąjį filmą, kuris bus filmuojamas tuo pačiu metu.

Pagrindinį vaidmenį atliekantis Keanu Reevesas šiuo metu dirba prie ketvirtosios „Matricos“ (angl. „The Matrix“) dalies ir tik po jos galės sugrįžti į ikonišką Džono Viko vaidmenį dviejuose naujuose filmuose. Kadangi virusas vis dar stabdo didelių projektų produkcijas, šių filmų teks palaukti.

Originaliai turėjęs pasirodyti 2021 m. gegužę, „Džonas Vikas 4“ buvo nustumtas lygiai metams, tačiau „Lionsgate“ studija ketina atpirkti šį ilgą laukimą su serijos išplėtimu. Kartu su ketvirtąja dalimi pasirodys ir papildomas TV serialas „The Continental“. Jo centre bus visiems serijos gerbėjams atpažįstamas viešbutis, kuriame lankosi ir ilsisi žudikai. Taip pat sklinda gandai apie dar vieną papildomą „Džono Viko“ šalutinį projektą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles