Į kino teatrus atkeliaus „Šypsenos“ tęsinys ir „Naujokės“ miuziklas

Į kino teatrus atkeliaus „Šypsenos“ tęsinys ir „Naujokės“ miuziklas

Rašytojų ir aktorių streikų nusiaubtame būsimų projektų tvarkaraštyje „Paramount“ studija iš savo internetinės platformos „Paramount+“ perkėlė du projektus į kino teatrus kitiems metams.

Netikėtas 2022-ų metų siaubo hitas „Šypsena“ (angl. „Smile“) gavo tęsinį ir yra suplanuotas kito Helovyno sezono išleidimui spalio 18-ą. Pirmasis filmas originaliai buvo planuotas „Paramount+“ platformai, bet vėliau nuspręsta jam skirti standartišką išleidimą kino teatruose. Sprendimas atsipirko su vienu pelningiausiu metų filmu – „Šypsena“ iš 17 mln. biudžeto surinko 216 mln. pajamų ir startavo režisieriaus Parker Finn‘o karjerą. Ne staigmena, kad studija nori išmėginti sėkmę antrą kartą.

Kitas šiek tiek neįprastas projektas irgi atkeliaus iš „Paramount+“ platformos į kino teatrus – „Naujokės“ (angl. „Mean Girls“) miuziklas. 2004-ų mokyklinė komedija su Lindsay Lohan ir pavirtusi karjeros atspirties tašku aktorėms Rachel McAdams bei Amanda Seyfried, ne tik iki dabar yra išlikusi žanro klasika, bet ir buvo adaptuota į taip pat sėkmingą Brodvėjaus miuziklą, kuris įkvėpė būsimąjį projektą. Pagrindinius vaidmenis naujajame filme atliks Reneé Rapp, Angourie Rice, Jaquel Spivey ir Auli’i Cravalho. „Naujokės“ miuziklas iš „Paramount+“ platformos atkeliaus į kinus kitų metų sausio 12-ą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles