Jude’as Law taps Kapitonu Kabliu naujame Piterio Peno perdirbinyje

Jude’as Law taps Kapitonu Kabliu naujame Piterio Peno perdirbinyje

Iš nesibaigiančių savo animacijos archyvų, „Disney“ studija ištraukia dar vieną vaidybinį perdirbinį. Piteris Penas vėl keliaus į didžiuosius ekranus (ne į „Disney+“, kaip buvo tikėtasi), ir studija jau atsirinko aktorius pagrindiniams vaidmenims. Naujasis projektas yra pavadintas „Peter Pan & Wendy (liet. „Piteris Penas ir Vendė“), o jį režisuoti paskirtas Davidas Lowery, kuris anksčiau sėkmingai susitvarkė su „Pito drakono“ (angl. „Pete’s Dragon“) perdirbiniu.

Pagrindinio veikėjo Piterio Peno vaidmenį atliks nežinomas aktorius Alexanderis Molony, o Vendę įkūnys Ever Anderson, kuri jau vaidina „Juodosios našlės“ (angl. „Black Widow“) filme. Tačiau labiausiai įsimenantis veikėjas šioje istorijoje yra antagonistas Kapitonas Kablys ir jo vaidmenį norima atiduoti aktoriui Jude’ui Law.

1953-ais metais išleista animacinė Piterio Peno klasika buvo viena sėkmingiausių J. M. Barrieio knygos adaptacijų, tačiau ją sekusiems vaidybiniams filmams, kaip Steveno Spielbergo „Kabliui“ (angl. „Hook“) ar dar prieš kelis metus išleistam perdirbiniui „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“), šio pasiekimo pakartoti nepavyko ir jie patyrė finansinį fiasko. Tačiau „Disney“ studija renkasi milijardus su savo animacinių klasikų perdirbiniais ir turi didesnį šansą pateikti kur kas sėkmingesnį Piterio Peno nuotykį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles