„Viščiukų maištas 2“ keliaus į „Netflix“ bei kino teatrus

„Viščiukų maištas 2“ keliaus į „Netflix“ bei kino teatrus

2000-aisiais išleistas animacinis filmas „Viščiukų maištas“ (angl. „Chicken Run“) sulaukė masinio populiarumo tarp žiūrovų ir dar iki dabar išlaiko daugiausiai uždirbusio lėlinės animacijos  (angl. stop-motion) animacijos projekto titulą. Tačiau jo tęsinio teko laukti labai ilgai ir tik prieš dvi savaites, filmo dvidešimtmečio proga, jis galiausiai buvo oficialiai paskelbtas.

Iš pradžių buvo planuota, kad „Viščiukų maištas 2“ keliaus tiesiai į „Netflix“ platformas, tačiau neseniai įvyko pakeitimas. Filmas bus rodomas ne tik internetinėje platformoje, bet ir kino teatruose. Teigiama, kad šis netikėtas sprendimas priimtas atsižvelgiant į nominacijas ir apdovanojimus, kuriuos norint pasiekti reikalaujama rodyti filmą tam tikrą laiką didžiuosiuose ekranuose. Tai reiškia, kad „Netflix“ bei „Viščiukų maišto“ kūrėjai jau rodo didelį pasitikėjimą naujajam projektui.

Antrosios dalies scenarijaus kūrimas truko kelis metus ir apie jo egzistavimą buvo paskelbta jau 2018-ais metais, tačiau pirmojo filmo scenaristai, kurie sugrįžta ir į tęsinį, teigia dabar turintys puikią idėją, o bendradarbiavimas su „Netflix“ suteikia jiems laisvę sukurti norimą filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles