Christopheris Lloydas pasirodys „Didžiojo sprogimo teorijoje“

Christopheris Lloydas pasirodys „Didžiojo sprogimo teorijoje“

Komedijos legenda, aktorius Christopheris Lloydas vaidins vienoje serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ („The Big Bang Theory“) serijoje, praneša „The Hollywood Reporter“. Žiūrovai televizijos ekranuose tai išvys gruodžio 1 dieną.

„Mes tokie sujaudinti, kad galėsime dirbti su Christopheriu Lloydu. Manome, kad sukūrėme juokingą veikėją, kuris patiks gerbėjams“, – rašoma trečiadienį išplatintame „Didžiojo sprogimo teorijos“ kūrėjų pranešime.

Kokį tiksliai veikėją įkūnys aktorius, laikoma po devyniais užraktais, tačiau „The Hollywood Reporter“ pateikia savo spėjimą. Seriale vis dar nepasirodė keleto pagrindinių veikėjų artimiausi šeimos nariai. Portalo manymu, C. Lloydas galėtų suvaidinti raketų inžinieriaus Hovardo Volovico tėvą. Vis dėlto, prieš dešimto sezono pradžią, vienas iš serialo kūrėjų Steve‘as Molaro teigė, kad Hovardo tėvo veikėjas kol kas nėra scenaristų planuose.

Tačiau „Didžiojo sprogimo teorijos“ kūrėjai kartais linkę pameluoti arba pakeisti savo nuomonę. Kaip rašėme anksčiau, bus kuriamas serialas, rodantis Šeldono paauglystę, nors serialo kūrėjai prieš keletą metų teigė, kad nekurs jokio šalutinio projekto, susijusio su „Didžiojo sprogimo teorija“.

Neseniai buvo pranešta, kad Christopheris Lloydas pasirodys ir seriale „12 beždžionių“ („12 Monkeys“).

C. Lloydas geriausiai žinomas dėl savo vaidmens „Atgal į ateitį“ („Back to the Future“) trilogijoje, kurioje vaidino daktarą Emetą Brauną. Daugelis žiūrovų jį prisimena ir iš vaidmenų filmuose „Kas pakišo triušį Rodžerį“ („Who Framed Roger Rabbit“) ar „Adamsų šeimynėlė“ („The Addams Family“), kuriame jis atliko dėdės Pūlinio vaidmenį.

Televizijoje jis taip pat nėra naujokas. Už vaidmenį 1978-1983 metais rodytoje situacijų komedijoje „Taxi“ jis gavo „Emmy“ statulėlę.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles