Prieš 13 metų pradėta zombių istorija galiausiai turės ir trečiąją dalį

Prieš 13 metų pradėta zombių istorija galiausiai turės ir trečiąją dalį

Dar visai neseniai kino ekranuose rodyto mokslinės fantastikos filmo „Ex Machina“ (angl. „Ex Machina“) scenaristas ir režisierius Alexas Garlandas prabilo apie dar vieną projektą, kuris pratęs jo vieno pirmųjų, kaip scenaristo, darbų istoriją. Prieš 13 metų pasirodęs filmas „28 dienos po…“ (angl. „28 Days Later…“) turės jau antrąjį savo tęsinį „28 mėnesiai po…“ (angl. „28 Months Later…“). Ir nors apie zombius pasakojančio filmo trečioji dalis buvo minima jau kelis metus, kaip praneša portalas „Gamesradar.com“, dabar ji yra ankstyvose kūrimo stadijose.

„Pirmojo filmo teisės buvo tiesiog įšaldytos, nes vienu metu priklausė režisieriui Danny‘ui Boyle‘iui, prodiuseriui Andrew McDonaldui, man ir studijai „20th Century Fox“. Po antrojo filmo nusprendėme, kad nebenorime tęsti šios istorijos. Nors studija gal ir norėjo, nežinau. Bet prieš dvejus metus susitikau su Danny‘iu ir mums kilo mintis. Idėja filmui tiesiog šovė galvon. Kai pasiūliau ją Andrew ir Danny‘iui, jie labai apsidžiaugė, bet iškart įspėjau, kad nenoriu prisidėt prie šio filmo kūrimo. Tiesiog nenoriu. O Andrew pasisiūlė pats tuo užsiimti“, – duodamas interviu „The Playlist“ pasakojo A. Garlandas.

Ir nors A. Garlandas pasiūlė idėją būsimai trilogijos daliai, jis scenarijaus rašyti neketina. Nepaisant to, žadama panaudoti būtent jo idėją trilogijos užbaigimui. Kaip teigia pats kino kūrėjas, tai bus paprastas filmas, o tokie ir būna patys geriausi. Nieko konkretaus duodamas interviu režisierius taip ir neišdavė apie būsimą filmą, bet nuo to gal ir geriau. Išlieka klausimas, ar į režisieriaus kėdę grįš Danny‘is Boyle‘as.

Kada pasirodys „28 mėnesiai po…“ nepranešama, bet galima spėti, kad tai įvyks 15-ųjų pirmojo filmo metinių proga, tad juostą turėtume išvysti 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles