Antrajame „Keršytojų: Ultrono amžiaus“ anonse – galingas Halko ir Geležinio žmogaus susidūrimas

Vienas labiausiai aptarinėjamų šių metų kino projektų ir pats didžiausias ir brangiausias kino studijos „Marvel“ darbas „Keršytojai: Ultrono amžius“ jau turi antrąjį oficialų filmo anonsą. Anksčiau pasirodęs pirmasis anonsas turėjo kelias skirtingas variacijas, kuriose iš esmės keitėsi tik jo pradžia, tuo tarpu dabartinis pristatymas – visiškai kitoks ir su nemažai naujos, dar nematytos medžiagos.

Anonse šįkart tikrai parodoma daugiau nei ankstesniuose matytuose vaizduose, tačiau vis dar palieka daug mįslių. Pirmiausia, ką vaidina Andy’is Serkis. Jo vaidmuo vis dar nėra patvirtintas, tačiau labai tikėtina, kad jis įkūnys Judosios Panteros priešininką Ulisijų Nagą (beje, jam ant kaklo kabo nagas, todėl visai logiška). Anksčiau kilęs klausimas apie keliones į praeitį greičiausiai pasitvirtins, mat anksčiau matėme Kapitoną Ameriką besiblaškantį po senovinę pilį, o šiame anonse akies krašteliu galima išvysti, kaip atsirado Juodoji našlė. Vis dar išlieka neaiški Ultrono persikūnijimo iš laužo į galingą robotą seka. Vienas pagrindinių klausimų – kodėl į dvikovą stoja Halkas ir Geležinis žmogus. Anksčiau buvo kilusios mintys, kad Halko naikintojo (Hulk Buster) šarvuose nieko nėra ir juos valdo Ultronas, tačiau šiame anonse matome, kad viduje yra Tonis Starkas. Išlieka vienintelė hipotezė – Raudonoji ragana užvaldė Halką ir verčia siautėti, o Geležinis žmogus su naujaisiais šarvais bando jį sustabdyti.

Antrajame „Marvel“ superherojų susivienijimo filme galingiausi Žėmės (ir ne tik) superherojai susigrums su paniką sėjančiu ir visą pasaulį užgrobti siekiančiu robotu Ultronu. Tonio Starko sukurtas robotas Ultronas panyra į blogį ir sukelia sumaištį ne tik visuomenėje, bet ir pagrindinių veikėjų galvose, taip siekdamas sunaikinti superdidvyrius ir žmoniją.

Naujausiame režisieriaus ir scenaristo Josso Whedono filme „Keršytojai: Ultrono amžius“ pagrindinius superherojus vėl įkūnys Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Evansas, Scarlett Johansson, Markas Ruffalo ir Samuelis L. Jaksonas. Pačiam didžiausiam juostos blogiečiui Ultronui savo balsą paskolino ir gyvybę įkvėpė Jamesas Spaderis. Prie filmo naujokų taip pat prisijungia Andy‘is Serkis, Aaronas Tayloras-Johnsonas ir Elizabeth Olsen.

„Keršytojai: Ultrono amžius“ Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo gegužės 1 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles