„Žmogus voras: grįžimas namo 2“ pasirodys 2019 metais

„Žmogus voras: grįžimas namo 2“ pasirodys 2019 metais

Nors „Žmogus voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) pasirodys tik artėjančių metų vasarą, jau aišku, kada pasirodys šio filmo tęsinys.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, „Žmogus voras: grįžimas namo 2“ kino teatrus pasieks 2019 metų liepos 5 dieną. Šis paskelbimas pakoregavo kito „Sony“ tęsinio, „Pašėlę vyrukai 4“ (angl. „Bad Boys 4“) premjeros datą – filmas turėjo pasirodyti 2019 metų liepos 3 dieną, tačiau dabar perkeliamas į tų pačių metų gegužės 24 dieną. Tą pačią dieną pasirodys ir kino kompanijos  „Warner Bros.“ kuriamas filmas, paremtas žaidimu „Minecraft“. Įdomu tai, kad „Pašėlusių vyrukų“ ketvirtosios dalies premjera jau yra paskelbta, nors dar nepasirodė trečioji dalis, kuri nebūtinai bus sėkminga. „Pašėlę vyrukai 3“, kurioje ir vėl išvysime Willą Smithą ir Martiną Lawrence‘ą, pasirodys 2018 metų sausio 12 dieną.

Jei dėl „Pašėlusių vyrukų“ tęsinių sėkmės ir paskelbimo galime abejoti, tai sprendimą skelbti „Žmogaus voro“ tęsinio datą galime vadinti logišku. Šią savaitę pasirodęs „Žmogaus voro: grįžimo namo“ anonsas sulaukė palankių reakcijų iš veikėjo gerbėjų, o ir tinklus mezgantį superdydvyrį vaidinantis Tomas Hollandas buvo teigiamai sutiktas po pasirodymo trečiojoje „Kapitono Amerikos“ dalyje „Pilietinis karas“ („Captain America: Civil War“). Aktorius pasirašė sutartį, kurioje įsipareigojo pasirodyti trijuose filmuose apie Žmogų vorą bei dar trijuose Marvel kino visatos projektuose, kaip, pavyzdžiui, „Keršytojų“ filme.

„Žmogus voras: grįžimas namo“ pasirodys kitų metų liepos 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles