„Transformerių“ tęsiniai suplanuoti dešimtmečiui į priekį

„Transformerių“ tęsiniai suplanuoti dešimtmečiui į priekį

Kas pasirengę dar dešimtmetį žiūrėti „Transformerių“ (angl. „The Transformers“) filmus? Neabejojam, kad daugelis, mat pastarojo filmo uždarbis leidžia tuo nedvejoti. Net ir tai, kad dauguma kino žiūrovų, atrodo, spjaudosi dėl jų, „Transformeriai“ rimtu žingsniu žygiuos į kinus dar artimiausius dešimt metų. Kino kompanija „Paramount“ ir kompanija „Hasbro“ patvirtino dar keturis filmus.

Dar visai neseniai buvo pranešta, kad režisierius Michaelas Bay‘us grįš į savo kėdę kuriant penktąją „Transformerių“ dalį, o filmavimas prasidės 2016 metų gegužę. Taip pat, Andrew Barreris ir Gabrielis Ferrari rašys scenarijų animaciniai filmui, kuris pasakos apie Saibertroną, tikrąją Transformerių planetą. Tačiau dabar kompanijos „Hasbro“ prezidentas Stephenas J. Davisas, kad filmų bus tikrai daugiau.

„Išvysite naująjį transformerių filmą, kurį pristatys Michaelas Bay‘us, „Paramount“ ir kiti partneriai. Tiesą sakant, mes ką tik baigėm scenarijų. Jis bus nepaprastas. Nusprendėm, kad norime sukurti istoriją dar bent dešimčiai metų į priekį, todėl užsidarėme kambaryje trims mėnesiams. Devyni talentingiausi mūsų scenaristai ilgai dirbo prie produktų, o jiems vadovavo Akiva Goldsmanas. Jie ir sukūrė istoriją dar dešimtmečiui. Panašiai darėme ir televizijai. Taigi pasiruoškite, po penktosios dalies bus ir šešta, ir septinta, ir aštunta“, – duodamas interviu Kanuose teigė S. J. Davisas.

Sunku patikėti, kad „Transformerių“ franšizei pavyks išsilaikyti dar dešimtmetį. Ir nors tiek trečia, tiek ketvirtoji dalis perlipo milijardo ribą, toks ilgas laikotarpis gali greit nuvaryti istoriją į kapus. Bet gal ir ne, niekad negali žinoti. Ypatingai dėl to, kad kūrėjai tiesiog dega nekantrumu ir toliau kepti filmus apie formą keičiančius robotus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles