Jonathanas Kasdanas žada geresnį Indianos Džounso filmą, nei paskutinysis

Jonathanas Kasdanas žada geresnį Indianos Džounso filmą, nei paskutinysis

Penktasis Indianos Džounso filmas jau artėja – scenaristo pareigas perėmęs Jonathanas Kasdanas ir prodiuseris Frankas Marshallas sako, kad idėjų generavimui pasikvies daugiau kolegų, padėsiančių parašyti geriausią filmo versiją. Marshallas taip pat patvirtino, kad juosta bus filmuojama ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, kaip „Krištolo kaukolės karalystė“ (angl. „The Kingdom of the Crystal Skull“).

Paskutinis frančizės filmas, pasirodęs prieš dešimtmetį, nesusilaukė didelio pripažinimo ir yra vadinamas blogiausiu serijos filmu. Dėl šios priežasties komanda su Stevenu Spielbergu priešakyje stengsis ištaisyti „Krištolo kaukolės karalystės“ klaidas. Ketvirtosios dalies scenaristas David Koepp paruošė naują scenarijų, tačiau studija jo atsisakė ir pasikvietė „Solo“ rašytoją Jonathaną Kasdaną pilnai perkurti filmo istoriją – dėl šio žingsnio studija juostos pasirodymo datą atidėjo metams, iki 2021-ųjų.

F. Marshallas patvirtino, jog tai bus pirmasis filmas be George’o Lucaso įsitraukimo: „mėgstu būti ir dirbti su George’u bei sulaukti jo idėjų, tačiau gyvenimas keičiasi – jis eina savo keliu, o mes savo. Labai gerbiame jo indėlį į pirmuosius filmus, ypač dėl Harrisono Fordo veikėjo. Šis filmas bus kiek kitoks, nes idėjos kyla visai iš kitos pusės“ – apie penktąjį frančizės filmą pasakojo jis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles