„Netflix“ kurs serialą ir dar vieną filmą pagal „Narnijos kronikų“ knygų ciklą

„Netflix“ kurs serialą ir dar vieną filmą pagal „Narnijos kronikų“ knygų ciklą

Pagal daugiamečio sandorio sąlygas tarp „Netflix“ ir Clive‘o Stapleso Lewiso kompanijos, internetinių transliacijų kompanija jau klasika tapusias autoriaus istorijas iš Narnijos visatos perkels į keletą skirtingų projektų.

Trečiadienį „Netflix“ paskelbė savo planus, kurti naujus serialo ir filmo projektus, paremtus C.S. Lewiso sukurta knygų serija „Narnijos kronikos“. Ketinama kurti turinį, remiantis septyniomis C.S. Lewiso knygomis, įskaitant ir garsią velionio autoriaus, 1950m. išleistą novelę „Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ (Ciklo ‘Narnijos kronikos’ 2-oji knyga). „Nuostabu žinoti, kad žmonės aplinkui nekantrauja išvysti daugiau Narnijos ekrane ir gamybos technologijų pažanga bei platinimo galimybių patobulėjimas suteikė mums galimybę prikelti Narnijos nuotykius visame pasaulyje,“ – „Netflix“ pranešimą komentavo rašytojo posūnis Douglasas Greshamas. „Panašu, kad „Netflix“ yra labai tinkama platforma platinimo tikslams ir mes džiaugiamės galėdami kartu su jais siekti šio tikslo.“ Visi serialai ir filmai, sukurti pagal „Netflix“ ir C.S. Lewiso kompanijos sutartį, bus prodiusuojami po „Netflix“ sparnu, kartu su televizijos prodiuseriu Marku Gordonu iš „Entertainment One“. Jau minėtasis rašytojo posūnis D. Greshamas ir Vincentas Sieberis bus vykdomieji prodiuseriai serialui ir prodiuseriai filmams.

„Pamėgtos C. S. Lewiso „Narnijos kronikų“ istorijos sukėlė atgarsį daugybei kartų visame pasaulyje,“ – teigė „Netflix“ turinio prižiūrėtojas Tedas Sarandos. „Šeimos pamilo tokius veikėjus kaip Aslanas ir visą Narnijos pasaulį, o mes džiaugiamės, kad tapsime šių veikėjų namais ateinančius metus.“ Iki šiol, visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 100 milijonų C. S. Lewiso knygų kopijų apie Narniją, o ši istorija buvo išversta į daugiau kaip 47 kalbas.

„Netflix“ nėra pirmieji, kurie C. S. Lewiso knygas adaptuos kinui ir televizijai. „Disney“ išleido filmus „Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ (angl. „The Lion, the Witch and the Wardrobe“)  ir „Narnijos kronikos: princas Kaspijanas“ (angl. „Prince Caspian“) 2005 m. ir 2008 m., o 2010 m. „Fox“ išleido filmą „Aušros užkariautojo“ kelionė“ (angl. „The Voyage of the Dawn Treader“). Kartu šie trys filmai uždirbo daugiau nei 1 milijardą dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles