Aktorės Dakota Johnson ir Tracee Elis Ross vaidins muzikinėje komedijoje „Covers“

Aktorės Dakota Johnson ir Tracee Elis Ross vaidins muzikinėje komedijoje „Covers“

Dakota Johnson ir Tracee Ellis Ross pasirašė sutartis vaidinti naujoje, filmo „Late Night“ režisierės Nisha Ganatra komedijoje „Covers“. Kino gamybos kompanijos „Focus Features“ ir „Working Title“ taip pat dirbs su šiuo nauju projektu – „Focus Features“ užsiims filmo platinimu JAV, o „Universal Pictures International“ užsiims sklaida tarptautiniu mastu.

Režisierės N. Ganatra filmo „Late Night“ veiksmas vyksta vėlyvo vakaro pokalbių laidų pasaulyje, o naujasis projektas „Covers“ tirs kitą pramogų pasaulio skyrių, kuris apsuptas talento, populiarumo ir greitai besiplečiančio Holivudo muzikos scenos spindesio. Šio filmo scenarijų sukūrė rašytoja Flora Greeson. Timas Bevanas ir Ericas Fellneris ir „Working Titles“ gamybos studijos prodiusuos šį filmą, o Alexandra Loewy dirbs kaip vykdomoji prodiuserė.

Aktorė D. Johnson geriausia žinoma už pagrindinį vaidmenį „50 pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades“) filmuose ir už vaidmenį režisieriaus Luca Guadagnino pernai metų filme „Suspiria“ bei Drew Goddardo režisuotoje juostoje „Sunkūs laikai viešbutyje „El Royale“ (angl. „Bad Times at the El Royale“). T. Ross yra viena iš „ABC“ komedijos „Black-ish“  žvaigždžių ir prodiuserių, o jos darbai jai pelnė daugybę „Emmy“ nominacijų bei „Auksinio Gaublio“ apdovanojimą.

Naujausią N. Ganatra filmą „Late Night“, kuriame vaidina aktorės Mindy Kaling ir Emma Thompson, kinuose bus galima išvysti jau birželio 7 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles