Homero „Odisėja“ atkeliaus į didžiuosius ekranus

Homero „Odisėja“ atkeliaus į didžiuosius ekranus

Pastaruoju metu populiarėjančios knygų ekranizacijos didžiuosiuose ekranuose reiškia, kad nuo tokio likimo nėra apsaugotas nei vienas kūrinys. Kaip praneša „Deadline“, šįkart didžiosios Holivudo studijos nusitaikė į vieną garsiausių visų laikų literatūros kūrinių – Homero „Odisėją“.

Šio darbo imasi „Lionsgate“ studija. Šį rudenį ji baigs savo itin sėkmingą „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) franšizę, kuri išgarsino pačią studiją, todėl dabar jos vadovai ieško naujų potencialiai sėkmingų projektų.

„Odisėjos“ imsis jau girdėti vardai, stipriai prisidėję prie „Bado žaidynių“ kūrimo. Filmą režisuos Francis Lawrence‘as, režisavęs tris iš keturių franšizės filmų ir gerai susipažinęs su studijos struktūra. Scenarijų rašys Peteris Craigas, kartu su kitais scenaristais parašęs du „Bado žaidynių“ filmus. „Odisėjos“ prodiusere taps Nina Jacobson, kuri su savo kompanija „Color Force“ prodiusavo „Bado žaidynes“ nuo pat franšizės pradžios.

Projektą yra norima įgyvendinti kaip įmanoma greičiau. Pranešama, kad juostos filmavimas prasidės jau kitų metų pradžioje, iškart po paskutinės „Bado žaidynių“ dalies reklaminės kampanijos pabaigos. Apie premjeros datą dar nėra kalbama, tačiau tikėtina, jog filmas pasirodys 2017 metų pirmojoje pusėje.

„Deadline“ pastebi, kad tai tikrai nebus pirmoji „Odisėjos“ ekranizacija didžiuosiuose ekranuose. Kol kas žymiausia, net jeigu ir netiesioginė kūrinio adaptacija kino teatruose pasirodė 1954 metais, kuomet Kirkas Douglasas vaidino filme „Ulysses“. Tokie filmai kaip Timo Burtono „Mano gyvenimo žuvis“ (angl. „Big Fish“) ar brolių Coenų „O, broli, kur tu?“ (angl. „O Brother, Where Are Thou?“) taip pat pasiskolino daugybę elementų iš epinės Homero poemos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles