„Netflix“ užsakė naują serialą apie vampyrus

„Netflix“ užsakė naują serialą apie vampyrus

Internetinės televizijos gigantė „Netflix“ užsakė sukurti naują televizijos serialą apie vampyrus. Šis draminis serialas bus paremtas Jonathan Maberry knyga „V-Wars“ (liet. „Vampyrų karai“).  Toks pavadinimas turėtų likti ir televizijos produktui. Pirmąjį sezoną sudarys dešimt epizodų, o jų kūrimu rūpinsis William‘as Laurin‘as ir Glenn‘as Davis‘as, su gausia kūrybine komanda, prie kurios prisijungs ir patyręs televizijos serialų vilkas Brad‘as Turner‘is.

Na, o daugiausiai kalbų sukėlė pagrindinio aktoriaus pasirinkimas – daktarą Luther‘į Swann‘ą įkūnys iš kito televizijos kūrinio apie vampyrus „Vampyro dienoraščiai“ (angl. „The Vampire Diaries“) puikiai pažįstamas Ian‘as Somerhalder‘is. Pagrindinis herojus taps plintančios epidemijos, kuri žmones paverčia vampyrais, liudininkas. Epidemijai suskaldžius žmoniją į dvi skirtingas barikadų puses, vienoje jos pusių atsidurs daktaras, o kitoje, užkrėstosios priešakyje, geriausias jo draugas Michael‘as Fayne‘as.

Kol kas nėra paskelbti kiti seriale vaidinsiantys aktoriai ir serialo pasirodymo data, tačiau turint omenyje, jog šiais metais pasibaigs garsiosios „Vampyro dienoraščių“ serijos dukterinis serialas „Grynakraujai“ (angl. „The Originals“), „Netflix“ ilgai delsti neturėtų tam, kad įsitaisytų serialų apie vampyrus soste.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles