Amy Schumer biografiniame filme įkūnys boksininkę Christy Martin

Amy Schumer biografiniame filme įkūnys boksininkę Christy Martin

Aktorė Amy Schumer, visiems geriau žinoma kaip „stand-up comedy“ (estradino autorinio humoro) atlikėja ir komiškų personažų įkūnytoja komedijose, imasi netikėto vaidmens – naujame biografiniame filme ji vaidins moterų bokso čempionę Christy Martin.

A. Schumer atliks pagrindinį, boksininkės, kuri padėjo pradžią moterų bokso legalizavimui 1990 m., Ch. Martin vaidmenį. Šis biografinis filmas yra apibūdinamas kaip drąsi ir šiurkščią realybę parodanti drama, demonstruojanti boksininkės triumfą ringe ir bėdas už jo, kurios vos nepražudė sportininkės. Šis vaidmuo ir žymios sportininkės įkūnijimas bus ir visai naujas posūkis aktorės A. Schumer vaidybinėje karjeroje. Pats filmo scenarijus pasakoja apie Ch. Martin kelią nuo sporto salės Vakarų Virdžinijoje iki tapimo pirmąja moterimi bokso istorijoje, kuri tapo vieno garsiausių bokso rėmėjų ir šio sporto skatintojų Dono Kingo kliente. Filme taip pat pasakojama ir apie sportininkės asmeninį gyvenimą ir santuoką su liūdnai pagarsėjusiu bokso treneriu Jimu Martinu, kuris pašovė ir subadė Ch. Martin po to, kai ši pasakė, kad nori skirtis su juo, nes pamilo kitą moterį. Vėliau ji liudijo prieš buvusį sutuoktinį teisme ir jis buvo pasodintas į kalėjimą 25-eriems metams.

Filmą apie boksininkę Ch. Martin prodiusuoja Alix Madigan, Nicolas Chartier ir Alissa Phillips, o scenarijaus autorė amerikietiškų filmų ir televizijos scenaristė bei prodiuserė Katherine Fugate, kuri kūrė scenarijų ir romantinei komedijai „Valentino diena“ (angl. „Valentine‘s Day). Kol kas platesnis aktorių sąrašas ir filmo išleidimo data dar nėra paskelbti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles