„Beždžionių planetos karas“ turi antagonistą

„Beždžionių planetos karas“ turi antagonistą

Amerikiečių aktorius Woody Harrelsonas gavo vieną pagrindinių vaidmenų Matto Reeveso fantastinės veiksmo dramos „Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) tęsinyje „Beždžionių planetos karas“ (angl. „War of the Planet of the Apes“). Naujoje „Beždžionių planetos“ dalyje W. Harrisonas stos prieš Andy‘io Serkiso vaidinamą Cezarį, kaip žmogiškasis priešininkas. Siužeto detalės kol kas neatskleidžiamos, tačiau kai kuriems šaltiniams pavyko sužinoti, kad W. Harrelsonas vaidins personažą, vadinamą Pulkininku.

Atsižvelgiant į naujojo filmo pavadinimą – „Beždžionių planetos karas“ – toks antagonistas atrodo kaip čia buvęs. Maža to, dar pristatydamas „Beždžionių planetos aušrą“ M. Reevesas prasitarė, kad originali filmo pabaiga šiek tiek užbėgo įvykiams už akių, tačiau vėliau postprodukcijos etape buvo pakeista, kadangi režisierius nenorėjo tokiu būdu savęs iš anksto apriboti. Kaip M. Reevesas leido suprasti, ta originali pabaiga užsiminė apie žmonių ir beždžionių karą – ką galima suprasti iš filmo anonse matomo karinio laivo, kurio galutiniame filmo variante neliko, ir to, kad Dreifusas (akt. Gary Oldman) įspėja Malkolmą (akt. Jason Clarke), kad karinės pajėgos jau pakeliui.

Į projektą grįžta ir scenaristas Markas Bombackas, o M. Reevesas anksčiau minėjo, kad naujame filme pamatysime, kaip Cezaris, vedantis savo tautą per karą, kurio taip stengėsi išvengti, tampa biblinio personažo Mozės prototipu beždžionių istorijoje.

W. Harrelsono pavardė – pirmoji, iš paaiškėjusių, kas šiame filme atliks pagrindinius vaidmenis. Anksčiau jau buvo skelbta, kad prie projekto prisijungė Gabrielis Chavarria, kuris atliks kol kas dar nežinomą vaidmenį, tačiau manoma, kad jo pasirodymas nebus labai didelis. „Beždžionių planetos aušroje“ vaidino visi aktoriai, kurie „Beždžionių planetos iškilime“ (angl. „Rise of the Planet of The Apes“) atliko žmogiškų personažų vaidmenis – tikimasi, kad ši aktorių komanda persikels ir į „Beždžionių planetos karą“ – kas plėtojamos istorijos prasme būtų visiškai logiška.

W. Harrelsoną jau visai netrukus – nuo lapkričio 20 d. – bus galima išvysti kitoje fantastinėje serijoje – ketvirtojoje „Bado žaidynių“ dalyje „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“
„Beždžionių planetos karas“ kinoteatras pasieks 2017 m. liepos 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles