Justinas Timberlake’as prisijungia prie animacinio filmo „Troliai“

Justinas Timberlake’as prisijungia prie animacinio filmo „Troliai“

Devynis kartus „Grammy“ ir keturis kartus „Emmy“ apdovanotas dainininkas ir aktorius Justinas Timberlake‘as, filmavęsis tokiose juostose kaip „Socialinis tinklas“ (angl. „The Social Network“, 2010 m.), „Bėgančios kortos“ (angl. „Runner Runner“, 2013 m.), „Groja Liuvinas Deividas“ (angl. „Inside Llewyn Davis“, 2013 m.) pasirašė sutartį, pagal kurią jo balsu prabils Šakuotis (angl. Branch) – kietas ir triukšmingas visiems gyvenimo atvejams pasiruošęs ir neabejotinos pasaulio pabaigos laukiantis personažas iš naujo studijos „Dreamworks“ kuriamo animacinės muzikinės komedijos „Troliai“ (angl. „Trolls“). Kartu su Oskaro ir Tony apdovanojimų nominante Anna Kendrick (vaidinusia filmuose „Aukšta klasė“ / „Pitch Perfect“, 2012 m.; „Viskas ore!“ / „Up in the Air“, 2009 m.), kuri įgarsins princesę Aguoną (angl. Princess Poppy), J. Timberlake‘as pasiners į šį plaukus vertikaliai pašiaušiantį nuotykį, kadangi visame pasaulyje žinomi ikoniškieji troliai debiutuoja kine.

„Šrekas: ilgai ir laimingai“ (angl. „Shrek Forever and After“, 2010 m.) sukūrusių Mike‘o Mitchello ir Walto Dohrno režisuojamas „Trolių“ filmas pirmą kartą kino ekranuose pasakos pamėgtų trolių ir jų žemės traukos jėgai nepaklūstančių spalvingų gaurų istoriją. Prasidedanti kaip nuotykis, nunešanti Aguoną ir Šakuotį toli nuo to vienintelio jiems pažįstamo pasaulio, kelionė taps išbandymu jų jėgoms bei atskleis tikrąsias spalvas – žinoma, neapsieinant be muzikos, lydinčios personažus visą kelią.

Iki pat šių dienų besitęsiantis trolių lėlių fenomenas prasidėjo 1959 m., kai danų žvejys ir medkirtys Thomasas Damas, kuris buvo toks neturtingas, kad neišgalėjo nupirkti kalėdinės dovanos savo dukrelei Lajlai, iš medžio išdrožė mitinę skandinavų trolio lėlę. Šis šiuolaikinis „tėtė Karlas“ negalėjo net įsivaizduoti, kad jo išdrožtas žaislinis trolis netrukus taps didžiausiu žaislų mados klyksmu septintajame dešimtmetyje. Dešimtajame dešimtmetyje troliai išgyveno atgimimą, o jų savotiškai mieli snukučiai bei piestu stovintys plaukai tebežavi daugybę jų gerbėjų visame pasaulyje.

„Trolių“ filmas kino teatruose pasirodys 2016 m. lapkričio 4 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles