Po ilgos aktorių atrankos, surastas naujas Elvis Presley biografiniam filmui

Po ilgos aktorių atrankos, surastas naujas Elvis Presley biografiniam filmui

Holivudas atrado naują aukso kasyklą, kai pastebėjo, kad biografiniai filmai apie garsius muzikos atlikėjus kaip reikiant atsiperka. Naujas jų taikinys yra rokenrolo legenda Elvis Presley. Jo būsimoji biografija dar neturi pavadinimo ir bus pradėta filmuoti Australijoje tik kitais metais, bet po ypač sunkios atrankos režisierius Bazas Luhrmannas pagaliau išsirinko aktorių, kuris, jo nuomone, yra tobulas pasirinkimas įkūnijant šį dainininką.

Naujoje biografijoje apie Elvį Presley pagrindinį vaidmenį atliks Austinas Butleris. Vaikinas jau turi nemažai bendradarbiavimo su geriausiais aktoriais patirties; režisierius jį pastebėjo Brodvėjaus dramoje, vaidinantį su Denzeliu Washingtonu. Taip pat šiais metais Austiną galima pamatyti Quentino Tarantino filme „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) bei Jimo Jarmuscho siaubo komedijoje „Mirusieji nemiršta“ (angl. „The Dead Don‘t Die“).

Filmas apims apie dvidešimt metų Elvio Presley gyvenimo ir papasakos jo transformaciją iš vargano dainininko į legendinę ikoną. Visas šis laikotarpis bus perteiktas per sudėtingą bendradarbiavimą tarp Elvio ir jo vadybininko Tomo Parkerio, kurį įkūnys ne kas kitas, o Tomas Hanksas. Nors tai tikrai nėra pirmoji biografija apie šią rokenrolo žvaigždę, režisierius prižada parodyti jo gyvenimą iš unikalaus kampo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles