Pirmajame „Blade Runner 2049“ anonse – Harrisono Fordo ir Ryano Goslingo akistata

Ir nors pirmoji „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) dalis didžiuosius kino teatrus išvydo dar 1982-ais metais, tikriesiems filmo gerbėjams tęsinio laukimas išties prailgo. Pagaliau jau kitais metais bus pristatyta antroji filmo dalis „Blade Runner 2049“, o šiandien buvo parodyta ir keletas kadrų iš artėjančio filmo.

Anonse išvystame tą pačią mistikos elementų prisodrintą mokslinę fantastiką ir pirmąją Harrisono Fordo akistatą su Ryanu Goslingu. Apie scenarijų kolkas sunku ką ir bekalbėti, tačiau aišku tai, kad istorija šįsyk nusikelia 30-ia metų į ateitį, kur naujasis herojus, Ryanas Goslingas, galimai artėja prie atsakymo, kas dabartinę visuomenę ir privedė prie esamo chaoso. Netrukus herojus yra pasiunčiamas surasti net 30 metų dingusį Ricką Deckardą (akt. Harrisoną Fordą).

Pirmąją serijos juostą 1982-ais metais režisavo pats Ridley Scottas, kuris filmą adaptavo pagal Philipo K. Dickso knygą „Do Androids Dream of Electric Sheep?“. Deja, tačiau antrą dalį šįsyk režisuos Denis Villeneuve, tačiau Ridley Scottas sutiko įterpti savo trigrašį ir tapo vienu jo prodiuserių bei scenaristų. D. Villeneuve šiais metais jau spėjo puikiai išstoti su juosta „Atvykimas“ (angl. „Arrival“), o praėjusiais metais pristatė ir „Sicario: Narkotikų kelias“ (angl. „Sicario“).

Į kino teatrus antroji dalis atkeliaus jau 2017-ų metų spalio 6-ąją, o joje išvysime pirmosios žvaigždę, Harrisoną Fordą, Ryaną Goslingą, Jaredą Leto ir daug kitų žinomų veidų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles