Paskelbtas pirmasis filmo „Gimė žvaigždė“ anonsas

Dainininkė Lady Gaga ir aktorius Bradley Cooperis pavergė sceną pirmajame oficialiame filmo „Gimė žvaigždė“ (angl. „A Star Is Born“) anonse, kurio režisierius ir yra pats aktorius B. Cooperis. Anonsas buvo paskelbtas šį trečiadienį ir yra jau trečiasis šio 1937 m. originalaus filmo perdarytas variantas.

Filmo anonsas prasideda muzikanto Džeksono Maino, kurį vaidina B. Cooperis, pasirodymu koncerte, kuriame daugybė žmonių. „Baby it’s time to let the old ways die. It takes a lot to change, it takes a lot to try,” – dainuojama filmo anonso pradžioje, o vėliau rodoma, kaip atlikėjas Mainas nulipa nuo scenos ir įsėdęs į automobilį atsidaro butelį likerio. Šiame filme atlikėja Lady Gaga įkūnija jauną dainininkę Eli, kuri persikrausto į didelį miestą, tikėdamasi pasiekti muzikos aukštumas. Čia ji susitinka su problemiška roko žvaigžde Mainu ir tarp jų užsimezga romanas. Apskritai, visas filmo anonsas panašus į vieną geresnių muzikinių vaizdo klipų ir ženkliai pralenkia 1976 m. šio filmo versiją, kurioje vaidino Barbra Streisand ir Krisas Kristoffersonas. Didžiausia staigmena šiame anonse ta, kad aktorius B. Cooperis tikrai gali dainuoti.

Kiek anksčiau, prieš pristatant trumpąjį filmo anonsą „CinemaCon“ festivalyje šiemet, B. Cooperis teigė, kad atlikėja Lady Gaga jam paaiškino: „Ko aš negaliu pakęsti kino filmuose, tai dainavimo atkūrimas, mėgdžiojimas.“ Ir Lady Gaga visada gauna tai, ko nori, todėl filmuojant šią juostą buvo dainuojama gyvai. Paaiškėjo, kad taip pat šiame filme pasirodys komikai Dave’as Chappelle’as, Andrew Dice’as Clay’us, aktorius Samas Elliotas, Shangela ir Willamas iš realybės šou „RuPaul’s Drag Race“ ir atlikėja Halsey.

Filmas „Gimė žvaigždė“ kino teatruose turėjo pasirodyti šių metų gegužę, tačiau dėl tam tikrų priežasčių buvo atidėtas spalio 5 d. Tikimasi, kad šis filmas taps rimtu konkurentu kino apdovanojimuose, kadangi turi tam reikalingus duomenis: B. Cooperio režisūra yra labai vertinama, filme naudojamas neperdėtas makiažas, o muzika bei dainavimas filmuose yra tai, kuo minta Holivudas. Būtent dėl Lady Gagos vaidmens filme „Gimė žvaigždė“ rudenį galime tikėtis triukšmo dėl Oskaro apdovanojimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles