Tomas Cruise‘as jau planuoja „Ties riba į rytojų“ tęsinį

Tomas Cruise‘as jau planuoja „Ties riba į rytojų“ tęsinį

Vienas įspūdingiausių praėjusių metų mokslinės fantastikos filmų „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) gali susilaukti tęsinio. Tai duodamas interviu MTV televizijai patvirtino šiuo metu naujausią savo filmą „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) reklamuojantis Tomas Cruise‘as.

Kaip aktorius teigė žurnalistams, jis neseniai buvo susitikęs su filmo „Ties riba į rytojų“ kūrėjais – scenaristu Christopheriu McQuarrie ir režisieriumi Dougu Limanu. Jiedu taip pat yra ir naujausios „Neįmanomos misijos“ dalies kūrėjai. Susitikimo metu T. Cruise‘as jiems pristatė idėją, tinkančią „Ties riba į rytojų“ tęsiniui, ir ji buvo sutikta palankiai.

T. Cruise‘as neatskleidė pačios idėjos, tačiau pripažino, kad jos įgyvendinimui yra reikalinga pirmojoje dalyje sublizgėjusi žavioji Emily Blunt. T. Cruise‘as teigė, kad paklausęs aktorės apie jos galimą pasirodymą tęsinyje jis neišgirdo neigiamo atsakymo – E. Blunt tiesiog paprašė palaukti bent metus.

Primename, kad „Ties riba į rytojų“ yra mokslinės fantastikos filmas, pasakojantis apie laike įstrigusį karį, privalantį per ribotą laiką išgelbėti Žemę nuo grėsmingųjų ateivių. Filmas susilaukė rimtų kritikų liaupsių, tačiau finansine prasme nebuvo itin sėkmingas – jis uždirbo 369 mln. dolerių su 178 mln. dolerių biudžetu. Tiesa, jeigu yra žmogus, kuris pusiau sėkmingą filmą galėtų paversti franšize, tai yra būtent Tomas Cruise‘as.

Aktorių jau nuo penktadienio bus galima pamatyti sėkmingiausioje jo franšizėje – jis pasirodo filme „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles