Planuojama moteriška „Oušeno vienuoliktuko“ versija su Sandra Bullock

Planuojama moteriška „Oušeno vienuoliktuko“ versija su Sandra Bullock

Šiemet pilnu pajėgumu įsivažiavusi Holivudo mada perkurti filmus ir pakeisti pagrindinių jų veikėjų lytis neblėsta ir toliau. Dabar, pasak „Indiewire“, tas pats yra planuojama su „Oušeno vienuolikto“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) filmais.

Pasak straipsnio, moteriškoji „Oušeno vienuoliktuko“ versija būtų panaši į vyriškąją, kartu su vagimis, prabanga ir įspūdingais apiplėšimais. Negana to, projektas yra pasistūmėjęs itin smarkiai. Tikėtina, kad pagrindinę juostos veikėją, perimdama šias pareigas iš George‘o Clooney, įkūnys aktorė Sandra Bullock. Kitos aktorės su projektu kol kas nėra siejamos, tačiau tikėtina, kad dauguma jų bus gerai žinomos.

Projektas turi ir savo režisierių – filmą turėtų kurti Gary Rossas, geriausiai žinomas už filmą „Bado žaidynės“ (angl. „The Hunger Games“) ir Oskarui nominuotą „Favoritą“ (angl. „Seabiscuit“). Naujausias jo filmas „Laisvoji Džounso valstija“ (angl. „The Free State of Jones“) su Matthew McConaughey priešaky pasirodys 2016 metų pavasarį.

Pirminę „Oušeno vienuoliktuko“ perdirbinio versiją jau parašė scenaristė Olivia Milch. Filmą turėtų prodiusuoti vyriškosios trilogijos režisierius Stevenas Soderberghas ir pats G. Clooney.

Apie galimą premjeros datą kol kas nėra žinių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles