Penktosios „Svetimo“ dalies likimas pakibo ant plauko

Penktosios „Svetimo“ dalies likimas pakibo ant plauko

Šiemet Holivude mažai projektų sukėlė tiek kalbų kiek oficialiai paskelbti planai kurti penktąją „Svetimo“ (angl. „Alien“) franšizės dalį. Filmo režisieriumi paskelbtas Neillas Blomkampas dabar teigia, kad juostos kūrimas atidėtas neapibrėžtam laikotarpiui.

Tai režisierius paskelbė savo „Twitter“ paskyroje. Anot jo, projektas yra užšaldytas tol, kol baigsis antrosios „Prometėjo“ (angl. „Prometheus“) dalies kūrimas. „Prometėjo“ tęsinys, pavadinimu „Svetimas: Prarastasis rojus“ (angl. „Alien: Paradise Lost“), filmavimą pradės artimiausiu metu, o jo režisierius Ridley Scottas planuoja filmą išleisti 2017 metų gruodį.

Tuo tarpu „Svetimo 5“ ateitis dabar yra neaiški. „20th Century Fox“ entuziastingai paskelbė apie legendinės franšizės sugrįžimą, tačiau tokios naujienos nieko gero nežada. Įšaldyti projektai neretai reiškia visišką jų apleidimą, todėl gali būti, jog režisierius N. Blomkampas neįgyvendins savo vaikystės svajonės stoti už „Svetimo“ filmo vairo.

Entuziazmo N. Blomkampui tikrai netrūksta. Savo „Instagram“ paskyroje jis ne kartą yra skelbęs nuotraukas, kaip potencialiai gali atrodyti jo kuriamas „Svetimo“ filmas, o interviu metu jis dažnai užsimena ir apie Sigourney Weaver grįžimą į franšizę. Režisierius, po filmo „9-asis rajonas“ (angl. „District 9“) išleidimo privertęs ekspertus kalbėti apie naują mokslinės fantastikos vunderkindą, tikrai turi sugebėjimų sukurti dar vieną tikrai gerą „Svetimo“ filmą, tačiau keistas „20th Century Fox“ elgesys jam tokios galimybės gali ir nesuteikti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles