Theo Jamesas sugrįžta į „Kitą pasaulį“

Theo Jamesas sugrįžta į „Kitą pasaulį“

Filmo „Divergentė“ (angl. „Divergent“) žvaigždė aktorius Theo Jamesas buvo pakviestas dar kartą sugrįžti į „Kito pasaulio“ franšizę. Aktorius jau buvo sukūręs vampyro Deivido vaidmenį ketvirtajame filme „Kitas pasaulis: Pabudimas“ (angl. „Underworld: Awakening“). Penktajame franšizės filme aktorius įkūnys tą patį veikėją, tik šįkart jis bus pagrindinių įvykių sūkuryje. Naujasis filmas turėtų vadintis „Kitas pasaulis: kita karta“ (angl. „Underworld: Next Generation“.

Jau esame rašę anksčiau, kad studija „Lakeshore“ nusprendė nebeplėtoti elitinės vampyrės žudikės Selenos istorijos, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Kate Beckinsale. Dabar „Kito pasaulio“ istorija bus plečiama į kitą pusę ir į pagrindinius nuotykius leisis Theo Jameso vampyras Deividas. Kartu su juo veiks ir dar dvi moteriški veikėjai, tačiau kol kas aktorės dar nebuvo atrinktos. Tai turėtų būti visiškai naujos veikėjos.

Scenarijų naujajai penktajai daliai kurs „Kunigo“ (angl. „Priest“) scenaristas Cory‘is Goodmanas. Juostą prodiusuos Tomas Rosenbergas ir Gary‘is Lucchesis iš studijos „Lakeshore“.

Theo Jamesas susilaukė daug dėmesio ir sėkmės po pasirodymo „Divergentėje“ kartu su Shailene Woodley. Filmas pasaulyje užsidirbo beveik 280 mln. JAV dolerių, o jau yra numatyti dar 3 tęsiniai – „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“), kuris, beje, jau baigtas filmuoti, ir dvi „Allegiant“ dalys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles