Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (09.12 – 09.14)

Įpusėjus pirmam rudens mėnesiui, pasaulinės filmų pajamos, kaip ir buvo galima tikėtis, be jokių galingų premjerų nesugebėjo perkopti 30 milijonų ribos. Tai parodo, po vasaros atostogų į darbus ir mokyklas grįžusių žmonių susidomėjimas kinu pirmas rugsėjo savaites yra vangus. Šį savaitgalį dominavo veiksmas, komedijos ir pirmasis sezono animacinis filmas. Top 10 atrodo taip:

„Liusi“ (angl. „Lucy“) – kaip ir prieš savaitę, pirmąją topo vietą užima kultinio prancūzų režisieriaus ir prodiuserio Luco Bessono naujausias režisūrinis projektas „Liusi“, jam tapęs pačiu pelningiausiu karjeros darbu. Ketvirtąjį pasirodymo savaitgalį „Liusi“ papildė savo sąskaitą 25 milijonais dolerių. Iš jų – 9,6 milijonus davė Rusija, kurioje filmas pradėtas rodyti tik dabar. Šiuo metu filmo sąskaitoje jau 354,5 milijonai bendrų pajamų. Juosta dar nepasirodė keliose svarbiose teritorijose – Kinijoje ir Japonijoje. Tai leidžia manyti, kad filmas perkops 400 milijonų barjerą.

„Seks video“ (angl. „Sex Tape“) – lygiai prieš savaitę šiame tope filmas galėjo pasidžiaugti 12 vieta, tačiau galinga premjera Vokietijoje apvertė visas kortas ir juosta pakilo net dešimčia laiptelių į viršų. Iš 52 teritorijų filmas sugebėjo užsidirbti 11,5 milijonų dolerių. Stiprus startas Vokietijoje vulgariai komedijai iš 628 ekranų sukrovė 4,5 milijonų dolerių. Bendrai juostos sąskaitoje dabar 99,2 milijonai, iš kurių 61 milijonas tarptautinių pajamų. Šiandien filmas turėtų peržengti 100 milijonų ribą.

„Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) – trimis laipteliais aukščiau pakilo ir naujausias M. Bay‘aus prodiuserinis projektas, kuris 49 teritorijose uždirbo dar 10,5 milijonų dolerių. Prie tokio rezultato prisidėjo stiprus startas Australijoje, kurioje „Vėžliukai“ sugebėjo parduoti bilietų už 6,3 milijonus iš 254 ekranų. Bendrai, 125 milijonus dolerių kainavęs filmas, dabar savo sąskaitoje jau turi 319,9 milijonus dolerių. Nepamirškime, jog dar liko premjeros Italijoje, Kinijoje, Japonijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje.

„Divergentė“ (angl. „Divergent“) – po ilgos pertraukos tope vėl atsirado kovo mėnesio hitas. Filmas tik dabar startavo Kinijoje, kurioje užsidirbo 10 milijonų dolerių iš 2454 ekranų. Rezultatas ne toks jau ir didelis, tačiau su tokiu delsimu ir licencijų pasirodymu, galima teigti, jog toks rezultatas pakenčiamas. Šiuo metu juostos sąskaitoje yra 286,3 milijonai dolerių, o tai leidžia prognozuoti, jog juosta su šia paskutine pasauline premjera perkops 300 milijonų barjerą jau kitą savaitgalį.

Heraklis (angl. „Hercules“) – šis savaitgalis graikų mitologijos motyvais pastatytam filmui atnešė 9,6 milijonus dolerių 45 teritorijose. Tai leido Bretto Ratnero juostai peržengti 200 milijonų barjerą. Šiuo metu filmo sąskaitoje jau 210,5 milijonai. Juostos dar laukia spalį numatytos premjeros Kinijoje ir Japonijoje.

„Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) – galingai pasirodęs Kinijos teritorijoje, studijos „Fox“ filmas šį kartą atsiduria šeštoje vietoje. Minėtoje teritorijoje juosta perkopė 100 milijonų ribą. Taip filmas pateko į Kinijos pelningiausiųjų penketuką. Filmas užsidirbo 9,5 milijonų iš 18 teritorijų ir privedė savo bendrą uždarbį prie 670,8 milijonų. Šį savaitgalį filmas atkeliaus į paskutinę stotelę – Japoniją. Galima daryti prielaidą, jog „Beždžionės“ turi visus šansus uždirbti 700 milijonų JAV dolerių.

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – naujausias „Marvel“ studijos darbas šį savaitgalį perkopė 600 milijonų dolerių bendrų pajamų ribą. Tokio galingo šio filmo pasirodymo pasaulyje nesitikėjo niekas, net pati studija. Šis savaitgalis Žvaigždžių lordui ir jo šutvei sukrovė dar 9,3 milijonus. Šiuo metu filmas gali pasigirti 611,5 milijonų savo sąskaitoje. Iš jų – 44,7 milijonu davė Jungtinė Karalystė, 37,3 milijonus Rusija ir 22,3 mln. Australija. Kitomis filmo starto teritorijomis taps Kinija ir Italija.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – iš pirmųjų penkių teritorijų filmas sugebėjo užsidirbti 8,3 milijonus dolerių. Juosta startavo pelną nešančiuose šalyse Meksikoje – 2,6 milijonai, Taivane – 2,2 milijonai, Malaizijoje – 1,9 milijonai. Analogiškai, visi rezultatai panašūs kovo mėnesį pasirodžiusiam panašaus pobūdžio filmui „Divergentė“.

„Audros sūkuryje“ (angl. „Into the Storm“) – startas Kinijoje leido katastrofų filmui priartėti prie 100 milijono pasaulinių pajamų. Savaitgalis 50 milijonų kainavusiam projektui sukrovė 7,6 milijonus JAV dolerių. Bendras juostos rodymo mėnesio pasiekimas – 133,4 mln. dolerių.

„Dežinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) – dešimtuką uždaro dar vieną pasaulinė premjera. Aštuoniose teritorijose startavęs naujausias studijos „Laika“ filmas sugebėjo užsidirbti 5,7 milijonus dolerių. 3,4 milijonus šios sumos atnešė startas Jungtinėje Karalystėje, o 1,8 milijoną – Meksika. Filmo dar laukia 49 šalys, kuriuose jis startuos per kitas penkias savaites.

Toks yra šio savaitgalio pasaulinių pajamų dešimtukas. Kitą savaitę turėtu dominuoti „Bėgantis labirintu“, todėl galima prognozuoti, jog jis ir užims pirmąją topo vietą.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles