„Sony“ kai kuriems kino teatrams leido rodyti „Interviu su diktatoriumi“

Panašu, kad Kalėdų stebuklai tikrai egzistuoja. Po daugybės skandalų ir neigiamų visuomenės reakcijų, vagysčių ir atvirų grasinimų susilaukusi „Sony“ studija, praėjusią savaitę atšaukusi filmo „Interviu su diktatoriumi“ (angl. „The Interview“) rodymą, antradienį pakeitė savo poziciją dėl šio sprendimo. Pranešama, kad Kalėdų dieną suplanuota filmo premjera galiausiai įvyks.

Oficialaus „Sony“ pranešimo dėl šių gandų dar nėra, tačiau tikėtina, kad jie galiausiai pasitvirtins. Kalbos prasidėjo tuomet, kai keli nepriklausomų kino teatrų savininkai socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino žinutėmis, jog „Sony“ jiems leido rodyti filmą nuo Kalėdų. Patikimi „The Hollywood Reporter“ šaltiniai kartu praneša, jog filmą taip pat bus galima pamatyti internetinėse on demand platformose. Kokiose – niekas nežino.

Net jeigu susidomėjimas „Interviu su diktatoriumi“ yra kur kas didesnis nei jis buvo prieš visus su filmu susijusius skandalus, „Sony“ dėl to vis tiek patirs rimtų finansinių nuostolių. Kaip pranešėme anksčiau, filmas studijai, įskaičiavus jo gamybos ir reklamos kaštus, kainuos apie 70 milijonų dolerių. Šiuo metu filmą yra siūloma rodyti tik nepriklausomiems kino teatrams, kuriuose pelnas sudaro tik mažą dalį viso JAV kino teatrų pelno. Tačiau „Sony“ sprendimas galiausiai rodyti filmą veikiausiai yra labiau susijęs su drąsos demonstravimu ir nepasidavimu grasinimams nei su finansiniais klausimais.

Artimiausiomis dienomis neabejotinai kils daug diskusijų ir sąmokslo teorijų, kad tai, jog „Sony“ galiausiai nusprendė rodyti filmą, reiškia, kad visi šie skandalai buvo tik didelis studijos reklaminis triukas. Kol kas, tiesa, tai lieka tik teorijomis. Verta pastebėti, kad sąmokslas šioje vietoje yra mažai tikėtinas. JAV į skandalą su Šiaurės Korėja buvo įsivėlusios net slaptosios tarnybos, o prezidentas Barackas Obama šia tema pastarosiomis dienomis rimtai kalbėjo ne vieną kartą. Iš turimos informacijos ši situacija yra labiau panaši į „Sony“ vadovams sugrįžusį sveiką protą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles