„Žvaigždžių kelias 3“ vėl turi režisierių

„Žvaigždžių kelias 3“ vėl turi režisierių

Prieš kelias savaites vieną didžiausių studijos „Paramount Pictures“ projektą, trečiąjį „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) filmą, sudrebino stiprus smūgis. Iš J.J. Abramso režisieriaus kėdę perėmęs Roberto Orci nusprendė pasitraukti iš filmo kūrimo proceso ir apleisti savo pozicijas. Toks sprendimas labai nuliūdino tiek filmo, tiek režisieriaus gerbėjus. Pasak studijos šaltinių, režisierius postą paliko dėl „kūrybinių nesutarimų“. Tačiau studija be reikalo neeikvojo brangaus laiko ir iškart ėmėsi naujojo filmo kūrėjo paieškų. Ilgai laukti nereikėjo ir dabar projektas jau turi savo įgyvendintoją.

Paskutinįjį „Žvaigždžių kelio“ trilogijos filmą režisuos „Greitųjų ir įsiutusių 5“ (angl. „Fast Five“) kūrėjas Justinas Linas. Anksčiau buvo skelbta, kad „Paramount“ studijos atstovai dairėsi ir į kitus režisierius, kurių tarpe buvo „Beždžionių planetos sukilimo“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“) režisierius Rupertas Wyattas ir „Vaizduotės žaidimo“ (angl. „The Imitation Game“) kūrėjas Mortenas Tyldumas. Nepaisant to, kino portalas „Deadline“ paneigia šią žinią ir praneša, jog J. Linas buvo vienintelis kino kūrėjas, gavęs pasiūlymą režisuoti „Žvaigždžių kelią 3“.

Šiuo metu Justinas Linas yra gana gerai vertinamas kino kūrėjas, kuris gana stipriai prisidėjo prie „Greitų ir įsiutusių“ franšizės plėtojimo, dirbęs su ja nuo trečiosios iki šeštosios dalies. Anksčiau J. Linas turėjo planų toliau tęsti „Borno“ franšizę, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Jeremy‘is Renneris, tačiau paskelbus žinią apie Matto Damono grįžimą prie Borno istorijos, šie planai buvo nukelti į ateitį. Toks sprendimas atlaisvino režisieriaus darbotvarkę.

J. Linas taip pat nenusigręžia ir nuo televizijos. Jis yra paskirtas režisuoti pirmąsias dvi serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) antrojo sezono serijas. Šis sezonas skirsis tuo, kad jį kurs ne vienas režisierius, tad J. Linas prie šio projekto ilgai tikrai neužsibus. Nepaisant to, įvesti serialą į veiksmą irgi yra gana sudėtinga užduotis.

Studija „Paramount Pictures“ smarkiai skuba su trečiąja „Žvaigždžių kelių“ dalimi. Jie siekia filmą išleisti dar 2016 metais, taip paminėdama 50-ąsias „Žvaigždžių kelio“ sukūrimo metines. Jei studija neatsisakys savo planų, jau kitų metų vasarą prasidės filmavimo darbai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles