„Pašėlusio Makso“ žvaigždė suvaidins „Tamsiojo bokšto“ ekranizacijoje

„Pašėlusio Makso“ žvaigždė suvaidins „Tamsiojo bokšto“ ekranizacijoje

Holivudo aktorių tarpe nesenai sužibubusios Abbey Lee švyturėlis šmėžuoja dar kolkas itin trumpą laiko tarpą. Ir visgi, per tą laikotarpį žymiausias aktorės vaidmuo buvo postapokaliptiniame trileryje „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Kitą savaitę A. Lee į kino ekranus grįžta su dar vienu filmu „Egipto dievai“ (angl. „Gods of Egypt“), o šiuo metu pasklido nauja žinia, kad aktorė suvaidins ir Stepheno Kingo „Tamsiojo bokšto“ (angl. „The Dark Tower“) ekranizacijoje.

Filmą režisuos Nikolajus Arcelis, kuris parašė scenarijų Stiego Larssono ekranizacijai „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl with the Dragon Tattoo“). Pati Abbey Lee filme suvaidins Tiraną, o jai talkins Idris Elba. Teigiama, kad Matthew McConaughey suvaidins antagonistą Vyrą juodais drabužiais (angl. „Man in Black“).

„Sony“ studija pripažįsta, kad tai bus pirma ekranizacija iš „Tamsiojo bokšto“ filmų serijos. Juosta koncentruosis konkrečiai į pirmąją serijos knygą „The Gunslinger“, kuomet santykius aiškintis Rolandas ir jaunasis Jake’as Chambersas. Tuo tarpu užsimenant apie pačią A. Lee, jos personažas skelbiamas seksualiu  ir neįtikėtinai pavojingu. Ši turės netikrą žmogaus odą ir šaltas, it gyvatės akis. Įdomiausia yra tai, kad knygų serijose jos personažas atsiranda tik septintoje dalyje, tuo tarpu filmuose ji startuos nuo pirmos dalies.

Šiuo metu nėra pranešama, kada turėtų būti pradėti filmavimai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles