Jessica Chastain gali suvaidinti scenaristo Aarono Sorkino režisūriniame debiute

Jessica Chastain gali suvaidinti scenaristo Aarono Sorkino režisūriniame debiute

Aaronas Sorkinas Holivude jau spėjo pasižymėti kaip itin originalus scenaristas. Rašytojo pritaikytos istorijos filmuose „Steve Jobs“ (angl. „Steve Jobs“) ar „Socialinis tinklas“ (angl. „The Social Network“) buvo teigiamai įvertintos tiek kino kritikų, tiek žiūrovų, tačiau šįkart A. Sorkinas nusprendė išbandyti save rimtesniame režisieriaus vaidmenyje.

Skelbiama, kad debiutuojantis režisierius pagrindinį vaidmenį savo naujausiame filme „Molės žaidimas“ (angl. „Molly’s Game“) pasiūlė dviejų Oskarų nominantei Jessica’i Chastain. Pati aktorė visai nesenai įkūrė savo nuosavą prodiuserinę studiją „Freckle Films“, todėl dar nežinodama savo tikslaus užimtumo negalėjo režisieriui duoti galutinio atsakymo. Ir visgi, pasak vietinių Holivudo šaltinių, J. Chastain šiuo metu stengiasi įtraukti filmą į savo užimtą grafiką, tuo tarpu „Sony“ šių gandų nekomentuoja.

Aaronas Sorkinas pats adaptavo pokerio žaidėjos Molly Bloom gyvenimo istoriją didiesiems kino ekranams ir tiesiog nekantrauja pagrindiniame vaidmenyje išvysti J. Chastain. M. Bloom buvo pasaulinio lygio slidininkė, kurios svajonė buvo pasirodyti Olimpinėse žaidynėse. Ir visgi, šiai nepavykus perkopti Olimpinio normatyvo, ši nusprendė metus pasiilsėti nuo teisės mokslų ir tapo padavėja Los Andžele. Vieną dieną M. Bloom suvokė, jog šiai puikiai sekasi žaisti pokerį ir po ilgos pergalių serijos Amerikoje veikiančios institucijos ją tiesiog prigavo.

Šiuo metu nėra pranešama, kada filmas bus pradėtas filmuoti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles