Kuriamas filmo „Keistas penktadienis“ tęsinys su Lindsay Lohan ir Jamie Lee Curtis

Kuriamas filmo „Keistas penktadienis“ tęsinys su Lindsay Lohan ir Jamie Lee Curtis

Kino studija „Disney“ grįžta į filmo „Keistas penktadienis“ (angl. „Freaky Friday“) pasaulį. Kino naujienų portalo „The Hollywood Reporter“ žiniomis, jau oficialu, kad yra kuriamas 2003 m. išleistos apsikeitimo kūnais komedijos tęsinys, kuriame ir vėl išvysime dukterį ir motiną įkūnijusias aktores Lindsay Lohan ir Jamie Lee Curtis.

Tikimasi, kad L. Lohan ir J. L. Curtis sugrįš į savo pirminius motinos ir dukters vaidmenis, kurios vieną penktadienį prabudusios sužino, kad pasikeitė kūnais. Scenaristė Elyse Hollander kuria šios istorijos tęsinio scenarijų.

Komedija „Keistas penktadienis“ buvo sukurta pagal 1972 m. Mary Rodgers romaną ir pasirodžiusi kine visame pasaulyje uždirbo 160 mln. dolerių. Pirmoji legendinės komedijos dalis buvo režisuota Marko Waterso, pagal Heather Hach ir Leslie Dixon parašytą scenarijų. L. Dixon išliko kultūriniu fenomenu kino pasaulyje ir tapo tarsi sinonimu filmams, kuriuose pasakojamos istorijos apie apsikeitimą kūnais. O apie išskirtinį scenaristės talentą nepraleidžia progos priminti aktorė J. L. Curtis, kuri per savo interviu ne kartą yra minėjusi L. Dixon pavardę bei darbus.

Kiek anksčiau, aktorė J. L. Curtis interviu metu su „The New York Times“, kalbėdama apie 2022 m. siaubo filmą  „Helovinas baigiasi“ (angl. „Halloween Ends“), minėjo, kad nepaisant to, jog nuo kultinės komedijos „Keistas penktadienis“ praėjo jau daugybė metų, ji ir toliau sulaukdavo klausimų apie šios istorijos tęsinį. „Ir tuo metu, kažkas tikrai palietė stygą manyje. Kai grįžau, paskambinau savo draugams iš „Disney“ ir pasakiau: „Atrodo, reikia sukurti filmo tęsinį“, – interviu metu sakė aktorė J. L. Curtis.

Galimas filmo „Keistas penktadienis“ tęsinys žymėtų ir aktorės L. Lohan, kuri 2000-aisiais buvo viena didžiausių jaunųjų to meto žvaigždžių, sugrįžimą į studijinius filmus. Pastaraisiais metais ji grįžo į aktorės karjerą sudarydama sandorius su „Netflix“ dėl vaidmenų 2-uose filmuose, o vienas jų – 2022 m. romantinė komedija „Nepamirštamos Kalėdos“ (angl. „Falling for Christmas“).

Aktorė L. Lohan žurnalui „Times“ apie galimą tęsinį sakė: „Abi su Jamie esame atviros šiam pasiūlymui, todėl paliekame tai savo rankose. Tikiu, kad mes sukurtume tai, ką žmonės be galo dievintų.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles