Mirė filmo „Metalinis apvalkalas“ žvaigždė Ronaldas Lee Ermey

Mirė filmo „Metalinis apvalkalas“ žvaigždė Ronaldas Lee Ermey

Balandžio 15 d. mirė JAV jūrų korpuso veteranas ir aktorius, geriausiai žinomas iš filmo „Metalinis apvalkalas“ (angl. „Full Metal Jacket“), Ronaldas Lee Ermey’is. Jam buvo 74-eri. Apie aktoriaus mirtį visuose jo socialiniuose tinkluose paskelbė ilgametis jo vadybininkas Billas Roginas, kuris pasidalino ir jautriu laišku aktoriui. R. Lee Ermey’is, kaip praneša jo artimieji, mirė ankstyvą balandžio 15 d. rytą, dėl komplikuoto plaučių uždegimo.

Aktoriaus vadybininkas B. Roginas apie jo mirtį pirmiausia pranešė R. Lee Ermey’io Twitter paskyroje, o paskui ir Facebook puslapyje, kur paskelbė ir jautrų laišką, skirtą šiam armijos veteranui: „Su giliu liūdesiu ir apmaudu pranešu, kad R. Lee Ermey’is šįryt mirė nuo komplikacijų dėl plaučių uždegimo. Mes jo labai ilgėsimės. Semper Fi, Gunny. Godspeed.“ B. Roginas tęsė, kad niekas nesitikėjo aktoriaus mirties ir koks pasiaukojantis dėl kitų šis buvo. Pasak aktoriaus vadybininko, sunku netgi suskaičiuoti, kiek daug nuostabių dalykų šis aktorius yra padaręs dėl kitų, o ypač moterų ir vyrų, dėvinčių kariškių uniformas. „Jis taip pat prisidėjo prie įspūdingų ir neištrinamų iš atminties filmų personažų įkūnijimo. Kariuomenės seržantas Hartmanas, filme „Metalinis apvalkalas“ buvo kietas ir principingas vyras. Tikrasis R. Lee Ermey’is buvo šeimos žmogus ir švelnios sielos. Tokių žmonių yra daugybė, bet šis buvo mūsų. Ir mes pagerbsime jo atminimą su viltimi ir gerumu. Prašau, palaikykite savo vyrus ir moteris, kurie dėvi karines uniformas. Tai buvo jo didžiausias noras,“ – aktoriaus Facebook paskyroje rašė jo vadybininkas B. Roginas.

R. Lee Ermey’is gimė Kanzase, Emporios mieste, 1944 m. kovo 24 d. Užaugo kartu su penkiais vyresniais savo broliais. Paauglystėje aktorius buvo žinomas, kaip mėgstantis įsivelti į bėdą, todėl būdamas 17 buvo suimtas du kartus. Antrąjį kartą teisėjas davė jam pasirinkimą: stoti į kariuomenę arba būti išsiųstam į kalėjimą. Pats aktorius apie savo apsisprendimą prisijungti prie kariuomenės sakė: „Iš esmės, jau pražilęs, garbaus amžiaus teisėjas žiūrėjo į mane ir sakė, kad tai jau antras kartas, kada jis mane čia mato, todėl turi kažką dėl to daryti. Jis davė man pasirinkimą: arba eiti į kariuomenę ir pasirinkti kokią tik noriu šaką, arba jis būtų išsiuntęs mane į kalėjimą, kur niekada nešviečia saulė. Nežinau kaip jūs, bet aš mėgstu saulę,“ – pasakojo aktorius.

Kariškis ir aktorius R. Lee Ermey per savo gyvenimą suvaidino daugiau nei 60-tyje filmų, bet jis vis tiek geriausiai žinomas už seržanto Hartmano vaidmenį režisieriaus Stanley Kubrick filme „Metalinis apvalkalas“. Paskutiniuoju metu aktorius dažnai pasirodydavo televizijos laidose, dirbo garso aktoriumi, įgarsindamas reklamas bei video žaidimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles