Stevenas Spielbergas tapo pirmuoju režisieriumi istorijoje, uždirbusiu kino studijoms 10 mlrd. JAV dolerių

Stevenas Spielbergas tapo pirmuoju režisieriumi istorijoje, uždirbusiu kino studijoms 10 mlrd. JAV dolerių

Steveno Spielbergo gebėjimai kurti ne tik kokybiškus, bet ir pelningus projektus sublizgėjo jau su antruoju jo kino filmu „Nasrai“ („Jaws“, 1975 m.), dabar neretai įvardijamu kaip pirmuoju masinio populiarumo filmu (blokbasteriu). Toliau sekę filmai „Artimi trečiojo laipsnio kontaktai“ („Close Encounters of the Third Kind“, 1977 m.), Indianos Džounso serija bei „Ateivis“ („E.T. the Extra-Terrestial“) galutinai užtikrino režisieriui Holivudo giganto vardą.

Kovo pabaigoje pasirodęs „Oazė: Žaidimas prasideda“ – 33-iasis S. Spielbergo filmas. Beje, tai jau antrasis šiemet kino ekranus pasiekęs režisieriaus darbas po „Valstybės paslapties“ („The Post“) su Tomu Hanksu ir Meryl Streep. Per daugiau nei 50 metų karjerą tai –  tik trečiasis jo filmas, kurio garso takelio nekūrė ilgametis partneris Johnas Williamsas.

„Oazė: Žaidimas prasideda“ režisieriui neabejotinai atsidurs ant pasiekimų lentynos: uždirbęs beveik pusę milijardo dolerių, jis tapo darbu, pramušusiu rekordinę 10 milijardų dolerių sumą – tiek uždirbo visi S. Spielbergo filmai iki šios dienos.

Nors režisieriui šiemet sueina 72-eji, jis sako, jog nekenčia stovėti vienoje vietoje ir privalo kažką dirbti, tad galime būti ramūs, jog ateinančiu metu išvysime dar ne vieną S. Spielbergo šedevrą. Tikėkimės, kad vienu jų taps naujasis Indianos Džounso filmas, suplanuotas 2020-iesiems.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles