Garsų Paryžiaus prekybos centrą okupuos „Žvaigždžių karai“

Garsų Paryžiaus prekybos centrą okupuos „Žvaigždžių karai“

Po to, kai 2013 m. garsus Paryžiaus prekybos centras „Galeries Lafayette“ prieškalėdiniu laikotarpiu buvo papuoštas „Gražuolės ir Pabaisos“ (pranc. „La Belle & La Bête“), šiemet šio prekybos centro lankytojai Kalėdų lauks kartu su kitu filmu. Šiais metais „Galeries Lafayette“ persikelia į kitą galaktiką ir atiduoda duoklę „Žvaigždžių karams“ (angl. „Star Wars“).

„Galeries Lafayette“ ir „Disney“ studija jus kviečią į nepaprastą kelionę, nuvesiančią į tolimą galaktiką. Lapkričio 4 d. 18:15 val., prie parduotuvės Haussman bulvare su visais norinčiais susitiks džedajai, Imperijos kariai ir net droidai. Muzika, choreografija, kaskadininkai, šviesų šou ir specialieji efektai džiugins tiek vyresnių, tiek pačių mažiausių lankytojų akis. Vitrinos bus papuoštos žymiosios tarpgalaktinės epopėjos tematika ir jose bus demonstruojami Prancūzų mados instituto (pranc. Institut Français de la Mode) studentų sukurti darbai bei prancūzų menininkų sukurtų baltųjų imperijos pėstininkų šalmų, surinktų įvairiuose skirtingų galaktikų kampeliuose, paroda.

„Žvaigždžių karų“ Kalėdos „Galeries Lafayette“ prekybos centre prasidės lapkričio 4 d. – tad lieka visai nebedaug laiko ne tik iki didžiausios žiemos šventės, bet ir iki pasaulinės naujos dalies premjeros, kuri įvyks gruodžio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles