Studija „Lucasfilm“: „George’ui Lucasui tikrai patiko naujausia „Žvaigždžių karų“ dalis“

„Žvaigždžių karų“ tėvas George’as Lucasas nors ir neprisidėjo prie naujausios filmo dalies kūrimo, tačiau vistiek tapo vienu pirmųjų žmonių pasaulyje, kuris jau išvydo naujausią serijos filmą „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“). Pasak studijos „Lucasfilm“, George’as Lucasas jau dabar yra režisieriaus J. J. Abramso gerbėjas.

Šios savaitės pradžioje George’ui Lucasui pranešus „The Washington Post“, kad šis naujausios dalies vis dar nematė, tą skubiai ryžosi paneigti studijos „Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy: „Taip, galiu užtikrinti, kad jis filmą jau matė ir jam tikrai patiko“. K. Kennedy taip pat pridūrė, kad G. Lucasas dalyvaus Los Andželo ir Londono premjerose gruodžio mėnesį.

Praėjusį mėnesį G. Lucas bendravo su „CBS News“ žurnalistu, kur jis sulygino savo pasitraukimą iš „Žvaigždžių karų“ su išsiskyrimu, kartu pažymėdamas, kad režisierius išties turėjo įdomių idėjų naujai trilogijai. Pasak pačios kino legendos: „Jie visgi nusprendė nepasinaudoti mano idėjomis bei kurti savo atskirą trilogiją“.

„Naujoji studija nusprendė kursianti savo atskirą kūrinį“, – pridūrė G. Lucasas. „Jie tiesiog nenorėjo, kad ir aš būčiau šios naujos trilogijos dalimi, bet aš tai kuo puikiausiai suprantu. Aš pats jiems sakiau, kad jeigu būsiu į tai įpainiotas, jiems nuo to bus tik sunkiau. Juk visi suprantame – kad aš jiems būčiau vadovavęs, o jie nenorėtų kurti taip, kaip aš norėčiau. Tiesiog nebeturiu tos kontrolės ir trukdyčiau jiems kurti naująjį šedevrą, tai elementariai nusprendžiau nesimaišyti po kojomis ir leisti kurti taip, kaip jie patys nori“.

G. Lucas prisijungė prie elitinio būrio Holivudo žvaigždžių, kurie jau matė naujausią „Žvaigždžių karų“ dalį. Tarp tokių žmonių yra Harrisonas Fordas, Carrie Fisher, Daisy Ridley ir Johnas Boyega.

Iki filmo „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ premjeros liekant vis mažiau dienų, kino gerbėjai ir toliau nesustoja pirkti išankstinių bilietų į pirmuosius seansus. Kino kritikai prognozuoja, kad sulig šia juosta bus pasiektas naujas finansinis rekordas, o ar taip nutiks – sužinosime jau netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles