Danielis Craigas oficialiai dar neatsisveikino su Bondu

Danielis Craigas oficialiai dar neatsisveikino su Bondu

„Jau geriau persipjausiu venas, nei dar kartą vaidinsiu Bondą!“ pernai per patį naujausio Bondiados filmo pristatymo įkarštį pareiškė agentą 007 jau kuris laikas įkūnijantis aktorius Danielis Craigas. Aktorius užtikrino, kad jei, taip netyčia jam užeitų noras dar kartą vaidinti Džeimsą Bondą, tai darytų „tik dėl pinigų“. Nors jau buvo pasirodžiusios galimų D. Craigo įpėdinių kandidatūros, prodiuseriai nepailsta tikinti, kad D. Craigą visu gražumu išvysime ir 25-ajame filme apie legendinį superagentą.

Savaitės pradžioje britų bulvarinis laikraštis „The Sun“ paskelbė, kad jau dešimt metų Džeimsą Bondą vaidinantis aktorius pasirašė kontraktą ir turėtų vaidinti 20-yje amerikiečių serialo „Tyrumas“ (angl. „Purity“) serijų, kas leistų suprasti, kad jis dar kartą Bondo tikrai nebevaidins. Tačiau Bondiados kūrėjams artimas šaltinis teigia priešingai: „Tai jokiu būdu nereiškia, kad D. Craigas traukiasi iš Bondo serijos. Joks galutinis sprendimas šiuo metu dar nėra priimtas.“

Daugiausi intrigos šioje situacijoje kelia, ko gero, tai, kad naujos Bondo dalies filmavimas turėtų prasidėti jau po kelių mėnesių, tačiau dėl D. Craigo tolesnio dalyvavimo projekte nėra užtikrinti netgi prodiuseriai. „Tikiuosi, kad mes galėsime tęsti su Danieliu. Aš jį dievinu ir aš nesu vienintelė – jis patinka publikai! Padarysiu viską, ką galiu, kad tik jis liktų“, taip pernai lapkritį spaudai kalbėjo Bondo serijos prodiuserė Barbara Broccoli.

Paskutinį kartą Danielis Craigas pasirodė Bondo amplua 2015 m. lapkritį filme „007: Spectre“. Filmas visame pasaulyje užsidirbo 880 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles