Pristatytas kvapą gniaužantis filmo „Betmenas: mirtinas pokštas“ anonsas

Kino studija „Warner Bros. Animation“ pristatė itin laukiamo animacinio filmo „Betmenas: mirtinas pokštas“ (angl. „Batman: The Killing Joke“) pirmąjį anonsą, kuriame žiūrovams teks išgyventi kvapą gniaužantį amžinų „DC“ komiksų priešų, Betmeno ir Džokerio, susidūrimą.

Anonso metu pristatoma itin baugi ir nieko šviesaus nežadantį atmosfera, kuria pasižymi tiek „DC“ komiksai, tiek ir jų ekranizacijos. Sprendžiant iš anonso, filmas primins detektyvinio pobūdžio schemą, kuriame mūsų lauks užsukta ir ganėtina įdomi siužetinė linija, o taip pat ir nemažai kraują stingdančių pagrindinių veikėjų dvikovų. Taip pat, šio anonso dėka, studija „Warner Bros. Animation“ patvirtino, jog jis bus skirtas suaugusiai auditorijai. Kitaip tariant, filmo cenzas bus „R“, o ne „PG-13“, kaip tas buvo su ankstesniais animaciniais filmais apie Gotamo Tamsos riterį.

Filmas bus paremtas jau klasika vadinamu 1988 metais išleisto Alano Moore‘o komiksu „Mirtinas pokštas“. Komikse pasakojama apie Barbaros Gordon užpuolimą, kurį įvykdo Džokeris. Betmenas pagauna Džokerį ir pasodina jį į Arkhamo beprotnamį. Pašauta Barbara po šio incidento negali vaikščioti, ji yra suparalyžiuota, tačiau pilna ryžto, todėl net ir atsisėdusi į invalido vėžimėlį padeda Betmenui kovoti su nusikalstamumu.

Džokerį ir vėl įgarsino legendinis Markas Hammilas, o Betmeno balsu kalba Kevinas Conroy’us. Taip pat filme išgirsime Taros Strong ir Ray’aus Wise’o balsus.

Animacinio filmo premjera įvyks šių metų „Comic-Con“ parodoje San Diege. Vėliau juosta atkeliaus į DVD ir Blu-Ray.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. js / 2016 balandžio 27

    Tai kinuose nerodys?