„Žaislų istorija 4“ pasakos jausmingą meilės istoriją

„Žaislų istorija 4“ pasakos jausmingą meilės istoriją

Dar daugiau naujienų pažėrė kino studijos „Disney“ organizuojama paroda „D23“, vykstanti Anaheime, Kalifornijoje. Šįkart akcentas buvo skirtas visų pamiltai ir vienai pelningiausių animacijos franšizių „Žaislų istorija“ (angl. „Toy story“). Kaip buvo pranešta parodos metu, ketvirtasis filmas bus ne tiesioginis tęsinys, o daugiau meilės istorija, kurioje vyks ir tos pačios meilės objekto paieškos, praneša portalas „Collider“.

Vieno parodoje vykusio pristatymo metu „Walt Disney Animations“ ir „Pixar“ projektų prižiūrėtojas, taip pat ir pirmųjų dviejų „Žaislų istorijos“ filmų režisierius Johnas Lasseteris papasakojo, apie ką bus filmas. Reikia atkreipti dėmesį, kad trečiojoje dalyje rūko vienos veikėjos – Bo Pyp. Tuo metu buo svarstoma ir savotiškai aiškinama, kad ji buvo perleista kitam vaikui kiemo išpardavimo metu. Būtent šį faktą ir akcentavo J. Lasseteris, teigdamas, jog ketvirtojoje dalyje Bazas ir Vudis vėl veiks drauge, tik šįkart jie leisis į dingusios Bo paieškas.

„Bandydami sugalvoti istoriją netyčia aptikome šią spragą. Trečioje dalyje Bo Pyp nebuvo, tad viskas susidėliojo į savo vietas… Taigi, Vudis ir Bazas Šviesmetis leisis į kelionę, siekdami surasti Bo Pyp ir susigrąžins ją. Tai bus labai ypatinga ir emocionali meilės istorija, bet kartu ir beprotiškai juokinga“, – teigė J. Lasseteris.

Kino kūrėjas patikino, kad ankstesnių savo žodžių jis neišsižadėjo. Po trečiosios dalies jis teigė, kad prie „Žaislų istorijos“ grįš tik tokiu atveju, jei visai franšizei sugalvos kokią nors naudingą ir unikalią idėją. „Norėjome rasti tokį kampą, kokio „Žaislų istorijoje“ dar nelietėme. Norime sukurti ką nors naują, kažką originalaus, kažką kitko, ko dar nesate matę. Kiekviename „Pixar“ tęsinyje galima rasti originalumo, nes per daug nesisaistoma su ankstesniais filmais, bet juostos būna ne ką prastesnės“. J. Lasseteris taip pat pridūrė, kad ketvirtajam filmui įkvėpimą davė jo žmonos istoriją, kurią ji patyrė dar prieš sutikdama savo dabartinį vyrą.

„Žaislų istorija 4“ kinus pasieks jau 2017 metų birželio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles