„Geležinis žmogus 4“ gali įvykti su Roberto Downey jaunesniojo pagalba

„Geležinis žmogus 4“ gali įvykti su Roberto Downey jaunesniojo pagalba

Nors visai neseniai aktorius Robertas Downey‘is jaunesnysis visais įmanomais būdais priešinosi ketvirtam „Geležiniam žmogui“ (angl. „Iron Man 4“), tačiau dabar jis duodamas interviu kanalui „ABC“ pranešė, kad visai norėtų nusifilmuoti ketvirtoje dalyje apie Tonio Starko nuotykius. Apie tai praneša portalas „ComicBook“.

Dabartinė aktoriaus sutartis su studija „Marvel“ numato du finalinius „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) filmus, po kurių jis baigtų savo pasirodymą Tonio Starko vaidmenyje. Apie tai ne vieną sykį Robertas Downey‘is jaunesnysis kalbėjo duodamas įvairius interviu tiek televizijai, tiek žurnalams. Tačiau kaip matome dabar, situacija pasikeitė, nes jis pasiryžo nusifilmuoti soliniame „Žmogaus-voro“ (angl. „Spider-Man“) filme, kurio premjera numatyta jau kitais metais. Tikėtina, jog būtent pasirodymas šiame projekte ir nauja sutartis su „Marvel“ paveikė jį tokiam sprendimui kaip „Geležinis žmogus 4“.

Suprantama, jog R. Downey‘is jaunesnysis nenori atsisveikinti su studijos „Marvel“ projektais, nes būtent jiems jis skolingas atsigaivinusią savo karjerą. Taip pat, dėka savo pasirodymų „Geležinio žmogaus“ frančizėje jis tapo labiausiai apmokam Holivudo aktoriumi, kurio honorarai svyruoja nuo 30 iki 100 mln. dolerių.

Aktorius taip pat planuoja nusifilmuoti trečiame „Šerloke Holmse“ (angl. „Sherlock Holmes“), kuriam kaip tik visai neseniai surado naują scenaristą. Pasak aktoriaus, filmavimas turi prasidėti jau šių metų gale.

Jau kitą savaitę aktorių Robertą Downey‘į jaunesnįjį pamatysime trečiame soliniame „Kapitono Amerikos“ (angl. „Captain America“) filme pavadinimu „Pilietinis karas“ (angl. „Civil War“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles